Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Lehet valami összefüggés a...

Lehet valami összefüggés a zúgó fül és a nyak ropogága között?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár hete kezdődött el ropogni a nyakam. Ez annyit jelent, hogy, enyhe feszülő érzést érzek és ilyenkor, ha balra és jobbra dőlök a fejemmel, akkor kiroppan, jobb oldalán kettőt-hármat is egymás után.

És ez minden nap van, mióta egyszer kiroppantottam, fájni nem fáj, csak kellemetlen. Viszont pár napja meg elkezdtem érezni, mintha a jobb fülem be lenne dugulva.

A legerőssebben tegnap volt és most is van éppen. :/ Ma ráadásul meg elkezdett súgni is a fülem, ami nagyon zavaró. :/

Mitől lehet ez vajon? Szerintetek lehet valami összefüggés a kettő között?


Még annyi, hogy szoktam headset-tel zenét hallgatni, de nem tartom valószínűnek, hogy attól van a füldugulás és a súgás, mert mint mondtam mostanában kezdődött és a másik fülemmel (szerencsére) nincsen baj.


18/L



2015. szept. 26. 19:34
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem kezdődött, hanem kezdett.
2015. szept. 26. 19:37
 2/4 tancolocsiga válasza:
Nekem allandoan ropog a nyakam, nem jelent az semmi rosszat, mozgasd meg, csinalj fejkorzest stb, azert ropog (ezt gyogytornasz mondta nekem) mert nem mozgatod eleget... A fuldolog nem tudom mitol lehet, ha nincs regota en meg nem aggodnek miatta de ha sokaig ilyen es zavar akkor ugorj be a ful-orr-gegeszetre
2015. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekemis ropog a nyakam, zúg a fülem, azonkívül fáj a fejem, szédülök, és zsibbadnak az ujjaim. Állítólag ez mind lehet nyakcsigolya-meszesedéstől. Most járok kivizsgálásra. A fülésznek közölte, hogy sejtelme sincs, mitől zúg a fülem. A nyakcsigolyáimon a röntgen kimutatta a meszesedést.
2015. szept. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mind a kettőtöknek, hogy válaszoltatok! :)

Mára már abbamaradt a zúgás és mintha be sem lenne annyira dugulva. De azt nem tudom, hogy mitől enyhült. :D

Ortopédiára egyébként október végén megyek, akkor majd rákérdezek, hogy mitől lehetett, vagyis, hogy van-e valami összefüggés a két dolog között. :)

2015. szept. 27. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!