Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Fogászati magánrendelöbe...

Fogászati magánrendelöbe ingyenes a konzultáció?

Figyelt kérdés

illetve ezek szerintetek jó árba vannak ? erre még rá jön az hogy megcsinálja? egy csap kéne meg egy korona


sima "mezei" fogorvos 30 ezerért csinálna meg nekem egy fogat....



Fémkerámia korona Cr-Co 9 000 Ft

Kompozit leplezésű korona Cr-Co 10 000 Ft

CAD/CAM frézelt, kiégethető, lepróbálható műanyag váz megöntve és leplezve 12 000 Ft

Csavarozható, öntött+bázisra ragasztott fémkerámia 13 000 Ft + bázis hídtag: 9 000 Ft

Műíny leplezés 2 000 Ft/tag

Sulter váll 3 000 Ft/tag

Richmond leplezett korona 10 000 Ft

Inlay, onlay kompozitból 10 000 Ft

Fémkorona 6 500 Ft

Öntött csap 6 500 Ft

Cirkon csap 9 500 F


2015. okt. 4. 16:31
 1/3 anonim ***** válasza:
általában oda írják, hogy konzultáció és további kezelések megbeszélése pl 3.000 ft, vagy odaírja hogy ingyenes. ahol én voltam magán ott a felmérés ingyen volt a többi kezelés jó drága. de a legjobb ha megkérdezed hogy egy konzultáció mennyibe kerül. az semmi kötelezettséggel nem jár. plusz első alkalomra amíg nem látott úgyse csinál semmit, max a fogkő eltávolítást.
2015. okt. 5. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
magándorvosoknál sehol sem ingyenes semmi, a konzultáció sem, legalábbis eddig nem találkoztam olyannal, ahol ingyenes lenne.
2015. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Iletfe fogorvos az lehet, hogy más, most jut eszembe, ott lehet, hogy ingyenes a konzultáció, voltam olyan helyen, az volt az egyetlen. de gondolom mindenhol máshogy megy, meg kell kérdezni.
2015. okt. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!