Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha rettentő hamar...

Mit tegyek ha rettentő hamar zsíros lesz a hajam?

Figyelt kérdés
Borzalmas a hajam. Naponta kell mosnom, különben rettenetesen ápolatlannak tűnik. Aki hasonló cipőbe jár tudna valamit javasolni? Mert nagyon sz@r így :/

2015. okt. 5. 19:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok.

Mindenki azt mondja, hogy anno sokszor mostam hajat és ehhez szokott házzá.


Holott NEM!


Még gyerek voltam, akkor hetente elég volt.

Középsulis koromban heti 2-szer.

Manapság 1-2 naponta kell, és ha nem teszem, tényleg úgy néz ki mintha 3 hete nem mostam volna hajat és valami igénytelen valaki lennék.

2015. okt. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, velem is kb ez van. Én most vagyok középsulis, és anno heti 2 mosás bőven elég volt :/
2015. okt. 5. 19:48
 3/6 B.Ági ***** válasza:
Keress a neten zsíros hajra való hajpakolás receptet és azt használd kb. 2 hetente de akkor is gyakran moss hajat ha ápolt akarsz lenni.
2015. okt. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is évek óta szenvedtem zsíros hajamtól és a napi hajmosásoktól. Próbálkoztam mindenféle cuccal, praktikákkal, amit csak felleltem vagy ajánlottak, nem igazán segítettek. Egy hónapja találtam rá erre a videóra, és termékre https://www.youtube.com/watch?t=10&v=ES2Ym-_Y1vk Gondoltam kipróbálom, hátha nálam is beválik. Most már ott tartok, hogy elég négynaponta mosni. Azt még nem tudom, hogy ez fog e még javulni, de a mindennapihoz képest már nagyon jó. Kicsit drága, de nekem már megérte főleg, ha tényleg elég kúraszerűen használni.
2015. okt. 6. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Kedves utolsó válaszoló!

Ezek szerint Te 1hónapja használod a terméket,és már ennyire kitolta a hajmosások közötti napokat?Mennyit rendeltél belőle?Mert azt írják hogy 1üveg 1hónapra elegendő.És meddig "kell" használni,hogy tartós maradjon az eredmény.Tényleg elég borsos az ára,de már amennyit én is költöttem mindenféle csodaszerre,ezt még kipróbálnám.

2015. okt. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nem napra pontosan, de nagyjából egy hónapja. Az utolsó két hajmosás között már négy napig tartotta magát a hajam, három napig nagyon szép a negyediken már kezd látszani a zsírosodás, de még mindig nem annyira, mint régen a második napon. Tényleg sokat javult a közérzetemmel együtt, már nagyon untam azt a rengeteg hajmosást és vesződést. Két dobozt rendeltem, mert úgy jobb volt az ára, háromnál még kedvezőbb, de annyit már nem mertem elsőre megkockáztatni. Most kezdtem használni a másodikat, azt még nem tudom, mennyi idő után marad tartós a hatása, ezt még elhasználom, várok pár hetet és megnézem mi történik, de ha továbbra is használnom kell azt se bánom, mert sokkal jobban érzem magam a bőrömben.
2015. okt. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!