Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Izzadtság SZAG ellen dezodor...

Izzadtság SZAG ellen dezodor létezik?

Figyelt kérdés
Nem azzal van a gond, hogy izzadok, hanem hogy áporodott, csövesekhez hasonló szagom van. A ruháim tiszták (mind 100% pamut, úgyhogy nem ez a probléma), mindennap tisztálkodom, általában többször is. A környezetem is jelezte már, hogy büdös vagyok. Mit tehetek? Férfi női dezodort egyaránt használtam már (golyóst, stiftet, sprayt is), és nem befolyásolja a tusfürdő, szappan sem a dolgot.
2015. okt. 7. 13:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a patikában kértem izzadás elleni szert. Ott keverik ki, átlátszó folyadék. Én a lábszaggal küzdöttem, mindent kipróbáltam előtte. Semmi nem használt. De az egy csodaszer. Vattára ráöntöttem, és átkentem vele a lábam. Persze a lábam ugyan úgy izzad, de nem büdi. Kérdezd meg, hogy nálatok is készítenek-e, vagy tudnak-e ajánlani hasonlót. Érdemes. Hónaljra is használható, és nagyon olcsó.
2015. okt. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Aloe Verás izzadásgátló. Az izzadtság egy színtelen és szagtalan folyadék, amiben ásványi anyagok vannak. A szagot a benne megtelepedő baktériumok okozzák, ezek toxinjai. Az aloe fertőtlenítő, gátolja a baktériumok szaporodását, nem lesz büdös az izzadság, DE nem is gátolja meg, mint az aluminium-oxidos izzadásgátlók.
2015. okt. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!