Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok ilyen magas?

Miért vagyok ilyen magas?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és 170 cm. Az apukám majdnem 2 méter úgyhogy szerintem amiatt is. Nőni fogok még és ha igen mennyit? Ez normális?

2015. okt. 10. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy ilyen magas, mert valószínűleg apukádra ütöttél. Nem lehet tudni, mennyit nősz még, lehet 10-15 cm is, de lehet, hogy csak 1-2.

Amúgy teljesen normális, hiszen ilyen gént örökőltél.

2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én meg 13 éves vagyok és 156 centi. Ez attól függ, milyen géneket örököltél. Nyugodj meg, normális. :) (Szerintem az.)

Egyébként meg szerintem még nőhetsz, bár nem annyira sokat. De nem tudok biztosat mondani, majd elválik. ;)

2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az én apukám is 2m, anyukám 160cm, és bár 12 évesen még csak 165centi voltam kb., a magasságom 175cm körül látszik rögzülni. Most 21 vagyok.


Normális a legtöbb esetben az ilyen magasság, csak kicsit megviseli az embert, hogy mindig kilóg a sorból. Nagyon hamar megnőttél, gondolom, most már biztos lassabban fogsz nőni. A lábad hányas? Abból még lehet következtetni. Az enyém szerintem már nem is nőtt 12 éves korom óta, már akkor is 40-es volt.


Ha fennállna valami probléma a magasságoddal kapcsolatban, azt valószínűleg már jelezte volna az iskola- vagy háziorvos. Vannak extrém esetek, amikor az agyalapi mirigy megbetegedése miatt túl sok növekedési hormon termelődik.

2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mert ekkorára nőttél.
2015. okt. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

val.szeg kb 18 éves korodig fogsz nőni, és kb. 182-184 leszel a végére.

Nem gond, elmehetsz hoszúcombú modellnek.

2015. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
én tudom a megoldást (genetikai értelemben) de nem árulom el mert nem örülnél neki ;)
2015. okt. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerek egy embert,az több,mint 2 méter,lehet megvan 210 is és a lánya 182 cm.
2015. okt. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
a zsidók magasak
2015. okt. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!