Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Megfázásra mézes, vagy natúr...

Megfázásra mézes, vagy natúr negrót vegyek?

Figyelt kérdés
Vettem már be gyógyszert, csak a negró meg olyan népszerű torokfájás, megfázás ellen. Csak nem tudom, melyik lenne jobb. Szerintetek?
2015. okt. 12. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Az csak egy ízesített cukor, nem fogsz meggyógyulni tőle. Viszont nekem a mentolos íz sokszor kellemes érzés a torkomnak, ha kapar, viszket, fáj. Tehát ilyen szempontból szerintem valamelyik erősebb, mentolosabb változat a legjobb.
2015. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a klasszikust szeretem. Meggyógyítani nem fog egyik sem de tüneti kezelésnek nagyon jó.
2015. okt. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. És a halls cukor? Az jobb, nem?
2015. okt. 12. 13:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyan azt a célt szolgálja. Erős mentol lezsibbasztja a torkot egy időre legalábbis.
2015. okt. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fekete csomagolású Halls nagyon jó, de a negro is jó ha kapar a torkod én a régit, a feketét szoktam venni.
2015. okt. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!