Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen hajnövesztő szert...

Milyen hajnövesztő szert érdemes használni? Egyáltalán van olyan, aminek van érzékelhető hatása?

Figyelt kérdés
Igazából én úgy gondolom, hogy a szó szoros értelmében, haj növesztő nem is létezik, én kibékülnék olyannal is ami a hajhullást megállítja
2010. márc. 16. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Édesapám 70-en túl van, ő Bánfi hajnövesztőt használt már akkor is amikor forgalomba került. És kinőtt a haja tőle, sőt még most is azzal kenegeti a fejbőrét és nem hullik a haja, inkább nő tőle. Ezt tapasztalatból írtam.
2010. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek szerint a Bánfi igen jó!De ne feledd,ha vitamin hiányod van,belső segítség is kell!Multivitamin!Ilyenkor főleg a B-komplex fontos,de ásványok éppúgy hiányozhatnak,mint a nyomelemek.Hajvékonyodást/hullást fehérjehiány is okozhat.Jók a "hajvitaminok",de mindez nincs meg bennük.
2010. márc. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó kommentelő nagyon jó tanácsot adott. Kombináld a kettőt, Bánfi+ vitaminok!
2010. márc. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Leginkább a türelmedre lesz szükség, ha hullik a hajad, mert egyik szer sem oldja meg pár hét alatt a gondot.

Én is azt tapasztaltam, hogy a belső és külső kezelés együttesen többet ér. Nálam a Viviscal volt a legjobb. Közben a Nisim hejszeszt használtam.

2010. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A #2-es válaszát én is megerősíthetem. Amikor nem nagyon ettem, volt egy ilyen időszakom, akkor nekem is csomókban hullott a hajam és nem értettem mi bajom van. Az ijesztő volt. Pedig csak a vitamin, ásványi anyag és fehérjehiány okozta.
2023. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!