Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ciki sztori WCzésről? Irjatok...

Ciki sztori WCzésről? Irjatok történeteket

Figyelt kérdés
2015. okt. 13. 21:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem a szarom, azt hittem cipőfűző van benne, közben meg egy fodros féreg volt.
2015. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kb. egy éve tesi óra előtt fingottam egy irtó nagyot,aztán a finggal együtt jött a szar is :D Aztán moshattam ki a fenekem.Persze utána az egész osztály rajtam röhögött :)
2015. okt. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Menstruáció, elég komoly rosszulléttel. A WC-n összekentem minden ruhámat kakival, így tornaruhában kellett hazamennem.
2015. okt. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Monotropus válasza:
Meg tizeneves koromban egyszer egy nyari mezogasdasagi munka (cimerezes) kozben ert egy eleg ciki eset. koran indultunk kb masfel ora utazas utan meg nem ertuk el a foldet de megalltunk egy kocsma/bolt epuletnel. Akkor mar nagyon kinzott az inger es ereztem ez nem lesz szilard. Rohantam a kocsmaba az egyik haverral akinek csak vizelnie kellett. Bementunk a kocsmaba (jelzem ekkor mar firkalt a vege) aztan a WC-be. Rohantam az ajtokhoz de sajna a 2 illemhely ajtajai zarva voltak es mar nem volt ido kienni a kulcsert. Meceloztam az egyik piszoart es sikerult szinig fosni :D MOndanom sem kell haver fuldoklott a nevetestol :) Miutan vegeztem megvalltam az alsonadragomtol es kivartuk az ablakbol amig a tobbi munkas felszall a buszra es csak azutan hagytuk el a helyet. Mai napig elmosolyodok ezen a kis sztorin :)
2015. okt. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Zuhanyoztam és tüsszentés közben kifröccsent a fos.
2015. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az utolsó az nagyon vicces :DDDDD
2015. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!