Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mesélnétek olyan történeteket,...

Mesélnétek olyan történeteket, amik a fogyással kapcsolatosak és veletek, vagy a barátaitokkal történt meg? Kell egy kis motiváció. Hosszabb sztori is jöhet!

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Tavaly karácsonykor történt. A 170 centimhez voltam ősszel 60kiló. Ezzel meg is voltam elégebve csak az ünnepek alatt annyira elengedtem magam hogy feljött rám 2kiló. Ezt a barátom is észrevette, és mikor januárban egyszer sétálni mentünk és megjegyezte hogy tavaly még nem feszült ennyire rajtam az a nadrág. A kedvenc nadrágom volt rajtam, egy lila párducmintás szűk fari. Aztan én megsértődtem rá és eltÁvolodtunk egymastol. Bánatomban nem figyeltem oda mennyit eszek simán lement egyszerre 5 turorudi vagy egy tábla csoki. Aztán egyik nap nem jött rám az előbb említett nadrág és teljesen kiborultam. Rááltam a mérlegre ami most már nem 67et hanem 70.8-at mutatott. És itt hagytam abba a zabálást. 2015 Március 21-e volt. A következő heten nagyon minimálisan ettem, és minden nap megcsináltam 100felülést 100lábemelést, 100guggolást. Pénteken már csak 68kiló voltam de a leadott súly vissza is jött. Aztán április elején megfogadtam hogy rendesen eszek mellette minden nap fél óra(hétvégén1 óra) szobabicikli, és 100felülés. Ezt bírtam is tartani és hónap végére már csak 67.1 voltam. Ennek annyira megörültem hogy még jobban felvettem a sportolást és májusban nagyon sokat fogytam. Először napról napra így változott a súlyom:szombat-66.9

Vasárnap-66.25

Hétfő-65.2

Kedd-64.5

Szerda-64.2

Csütörtók-63.9

Pentek-63.1

Ez mÁr betegesen gyors fogyás volt, de folytattam tovább. Május végén csak 59kiló voltam. De folytattam. A nyári szünetben megint sokat fogytam. Nyár végén csak 52 kió voltam. És ilyenkor lettem anorexiás. A mellem nAgyon lement, kb olyan volt mint 9 éves koromban. Aztán októberben a mérleg egyik nap csak 48.8-at mutatott a 170 centimhez. A tükörbe néz ve is kórosan soványnak néztem ki . Aztán egyik nap már remegtem az éhségtől és el is ájultam. Ekkormi ndenki véget vetett a fogyóhásomnák, teljesen ki voltam éhezve nem csoda hogy novemberben.híztam öt kilót. Decemberben meg négyet. Most 58 vagyok, nem akarok se hízni, se fovyni.


Azt tanácsolom, hogy sok mozgással egésséges táplálkozással fogyj, lassan, ne akarj addig lesüllyedni,ameddig én.

16L

2016. jan. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!