Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért vagyok végtelenül fáradt?

Miért vagyok végtelenül fáradt?

Figyelt kérdés
Épp szabin vagyok,csak a ház körül csinálok ezt azt max 3óra hosszáig,aztán ebéd,és utána délután 3-4 körül lefxem és mint akit agyon vertek úgy alszom 8-9ig.Aztán még este(éjfélkor fexem) is simán alszom 8-9órát. miért,eddig nem voltam ilyen álomszuszék.

#alvás #kert #fáradtság #házimunka #végtelenmvégtelenül
2015. okt. 16. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy egyszerűen a tudat, hogy most megteheted, hogy többet aludjal ilyen hatással van rád, vagy a kinti munka.

Ha hosszabban is fennáll, akkor érdemes elmenni háziorvoshoz, mert lehet vérszegénység, pajzsmirigy alulműködés a háttérben meg ezer dolog.

2015. okt. 16. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Apnoe is lehet : nálam legalábbis így kezdődött....addig fajult a dolog, míg napi 14-16 órát is aludtam. Az volt a sors fintora, hogy más betegség kapcsán derült ki. Csak mert olyan orvoshoz volt szerencsém, aki nem kizárólag a maga szakterületével kapcsolatos dolgokra kérdezett rá...én pedig---szerencsémre!---nem intéztem el egy kézlegyintéssel a dolgot. Azóta megváltozott az életem: napi ( nem vagyok a nagy szavak, túlzások embere) Nézz utána, vedd komolyan , vizsgáltasd ki magad...legfejjebb kiderül, hogy nem az baj! Jó esetben viszont az is , mi a baj igazán. Gyógyulást, jó egészséget! ! [link]
2015. okt. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

***kieg: "Azóta megváltozott az életem:

***napi 7-8-9 ÓRÁNYI ALVÁS ELEGENDŐ!

Bocsi a kimaradott infó miatt : a szétszórtságomat sose növöm ki . :)

2015. okt. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Vége a szabinak ( egy ideje) vége a fáradtságnak.

csak fura volt,eddig ilyen tudattalan fáradtsággal nem találkoztam.

2015. okt. 27. 01:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt a "fárasztó" oldalt olvasgattad...
2015. okt. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!