Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Bánfi hajszesztől még jobban...

Bánfi hajszesztől még jobban hullik a haj?

Figyelt kérdés
Nyáron befestettem feketere a hajam, amit nagyon megbantam,mert azota iszonyatosan hullik a hajam. Nem is festettem azota,de még mindig hullik. Ezért vettem Bánfi hajszeszt,de most olvasgattam,hogy sok embernek hullik tőle. Igaz ez? Aki használta mi a velemenye rola? Kinek segitett? Merjem használni?

2015. okt. 16. 22:26
 1/6 anonim válasza:
Szintèn festetett a hajam, ès rettentően hullik. Èn is elkezdtem hajszeszt haszálni, de amikor belemaszíroztam a hajtőbe, körülbelül ötször annyi hajam hullott ki közben, mintha nem csináltam volna semmit. 2 napig csináltam ezt, aztán utána már nem is mertem, mert a vègèn tènyleg kopasz leszek:D szoval nekem a hajszesz nem igazán vált be.:( 16/l
2015. okt. 16. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Havonta egyszer kell használni, legalábbis én úgy használtam és igaz hullott az elején, de idővel a hajhullás abbamaradt, és pici babahajak nőttek :) Én azért hagytam abba, mert rettentően szárította a hajvégeket, és ez a probléma viszont minden használónál jelentkezett az én baráti körömben, sajnos.

Azt javaslom, hogy ricinusolajat használj, esetleg valami hajvitamint; még a varga samponról hallottam jókat, de nem próbáltam ki, csak a ricinusolajat.:)

Pluszban még valami vérvizsgálat sem ártana, lehet hogy vitaminhiány okozza a hajhullást.

2015. okt. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Heti 1x használom, 1 hónap után elmúlt a hajhullásom, csak pár szál jön ki hajmosásnál. Nekem tökéletesem bevált :-) sampont + hajszeszt használom.
2015. okt. 17. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat:))

Es szerintetek bemerjem festeni a hajam vagy amig hullik addig inkabb ne?

2015. okt. 17. 16:24
 5/6 anonim ***** válasza:

Addig inkább ne.

Nekem fekete hajfestéktől hullott nagyon.

Miután lenövesztettem csak pár szál jött ki hajmosásnál (20 szál kb). Érdekes hogy vörös hajfestéknél nincs gond.

2015. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az ilyen hajnövesztő/hajerősítő kezeléseknek és egyebeknek az a lényege, hogy hatására kihullanak a gyenge, elhalt hajszálak, hogy a helyére egészségesek nőhessenek
2015. nov. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!