Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bánfi hajszesztől (lady)...

Bánfi hajszesztől (lady) tényleg jobban hullik a haj?! Pont hajhullás miatt vettem!

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Egyén függő. Nekem az előtt is hullott, meg akkor is. Csak kiszárította a hajvégeimet. És fodrász lett a vége. :)
2012. márc. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hajvégre miért tettél? vagy anélkül? én csak a tövére masszírozom
2012. márc. 22. 21:23
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tettem a hajvégre. Alapból szárította a tövével együtt. Viszkedtem is tőle néha. :)
2012. márc. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm, én ma először tapasztaltam, nekem puha a hajam! a lady-t használtad te is? köszönöm a válaszaidat!
2012. márc. 22. 21:50
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem rögtön lesz olyan. Igen a lady-t használtam. Rajta kell hagyni egy ideig. Nekem kb a 2. doboznál kezdett nagyon száradni. :)
2012. márc. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
jaa értem :S mellé gliss kur repairt használok, sampont, balzsamot, és sprayt! reméljük nem lesz gond.
2012. márc. 22. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:
57%
Én először a sima hajszeszt használtam, hullott tőle a hajam. Aztán megvettem a lady-t hátha jobb lesz, de nem volt jobb a helyzet. Előtte nekem SOHA! nem hullott a hajam, tehát nem is e célból vettem, hanem hajnövesztésre. Arra viszont bevált, mert havi 2,5-3 centit nőtt, viszont baromira elkezdett hullani tőle a hajam és abba is hagytam. Rá 2 hétre már csak pár szál hullott ki. Szóval egyértelműen kijelenthetem, hogy a hajszesz hibája! És igen.. eléggé szárít is. Én is csak a fejbőrömre tettem.
2012. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia az első 2 válasz írója vagyok. Hiába használsz rá bármit is. Olyan lesz. Én is mindennel kentem és azt hiszem ezzel nem vagyunk kevesen. De máig töredezik a hajvégem. Ami pedig nő hajam azzal semmi bajom. Csak amit úgymond ért a hajszesz.
2012. márc. 23. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!