Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ti hány éves korotokban...

Kutyusimádó kérdése:

Ti hány éves korotokban kezdtétek el epilálni a lábatokat? Vagy akkor úgy kérdezem hány éves kortól lehet epilálni a lábat? És fájt először?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszönöm :)

2015. okt. 17. 13:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Akar hany eves kortol lehet hasznalnj az epilatort. Nincsen eletkorhoz kötve. Ha te ugy érzed használnád. En kb. 11 eves koromban kipróbáltam mar a gyantát is. De maradtam inkabb az epilatornal. Nem faj olyan vészesen. Meg lehet szokni. En azt tanacsolnam hogy borotvald le elotte a lábad es utanna mikor megnitt akkorára hogy az epilator kis csipeszkei ki tudják tépni a szorszalat akkor epilald mert ugy nekem nem fajt annyira. 14/l
2015. okt. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) És hónaljara jobban fáj? Mert én most perpill borotválom, ha ez számít valamit... Csak mert lehet, ha a szüleim megengedik, akkor kipróbálom az epilátort
2015. okt. 17. 13:33
 3/7 anonim ***** válasza:
Hónaljra amikor először csinálod, az valószínűleg eléggé fájni fog, de utána ha rendszeresen csinálod, akkor már nem, mert nem egyszerre nő ki a szőr, így mindig csak kevesebbet kell epilálni, és úgy nem fáj nagyon. Megéri amúgy hónaljson, sokkal jobb mint a borotva, mert ha borotválod, akkor már másnap látszik, hogy nő vissza, epilátorral viszont tovább sima marad.
2015. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

13 évesen próbáltam ki, számomra felért egy lassú kínzással, azóta sem használok epilátort. A gyanta nekem jobban bejött.


Próbáld ki, sokan esküsznek rá és van akinek egyáltalán nem kellemetlen :)

2015. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jobban fáj hónaljon, de ez nyilván szubjektív, van aki az intim gyantára is azt mondja, hogy nem fáj, sőt ismerek olyat, aki az intim területeit is epilálja és egyszer megpróbáltam, de 1-2 perc után feladtam, annyira fájt. Az viszont a hónaljra is igaz, hogy meg lehet szokni, elsőre borzasztóan fájt, most már csak kicsit kellemetlen. Ami a tartósságon túl plusz előny, hogy gyengíti a szőrt és amikor elkezd nőni alig látszik, nem úgy mint borotválás után.
2015. okt. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 4. válaszoló: már kipróbáltam a gyantát, és a kozmetikusom sebesre szedte a hónaljamat :/
2015. okt. 17. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Nincs életkorhoz kötve,hogy mikor lehet csinálni.Először 12 éves voltam,mikor kipróbáltam.Épp anyu epilálta a lábát,megkérdeztem,hogy kipróbálhatnám-e,de épp hozzáérintettem a lábamhoz,majd meghaltam a fájdalomtól,és gondoltam,hogy én soha többé az életben nem fogom kipróbálni.Eltel azóta több,mint egy év,közben már többször is volt gyantázva a lábam/hónaljam,de konkréten véresre/sebesre szedte ki a kozmetikus,ezért úgy döntöttem,hogy most újra megpróbálom ezt az epilálás dolgot,és nem mondom,hogy nem fáj,mert akkor hazudnék,de már nagyobb lett a fájdalomküszöböm,és így kevésbé fáj.Mindig arra gondolok,hogy milyen szép sima lesz a lábam,és nem utolsó sorban több,mint másfél hétig meg sem jelennek a szőrszálak.Számomra messze a leghatékonyabb szőrtelítési módszer az epilálás.😊

13/L

2016. máj. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!