Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha görcsöl a...

Mit csináljak, ha görcsöl a vádlim?

Figyelt kérdés

Mostanában elég gyakran előfordul, az utóbbi egy héten háromszor ébredtem arra hajnalban, hogy görcsöl a vádlim (mindig a bal lábamnál). Utána egy napig érzem, hogy húzódik egy kicsit. Szedek magneb6 tablettát, próbálok a folyadékbevitelre figyelni, talán az utóbbi hetekben stresszes voltam. Valahol olvastam, hogy amikor görcsöl, futni kell. De hát, a húgommal egy szobában lakunk, és, elég furcsa lenne, ha hajnalban, a sötétben, miközben alszik elkezdenék futkosni a házban. Arról nem beszélve, ha hirtelen felkelek mindig megszédülök, meg az asztalnak is nekifutnék. A villanykapcsoló meg, a szoba másik végénél van, hugi ágya mellett, úgyhogy valószínű átesnék az ágyán.

Eddig azt csináltam, hogy fetrengtem az ágyon, hamar elmúlik, de mikor görcsöl, nagyon fáj. Mit tegyek olyankor?



2015. okt. 17. 22:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Mozgatni kell le föl a lábfejed ha görcsöl. Magnézium hiány. Kevés a Magne B6. Szedjél belőle többet! Legalább 500 mg-ot. Legközelebb a Magnerot tablettát vegyed.
2015. okt. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!