Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért/Mitől van ez?

Miért/Mitől van ez?

Figyelt kérdés

Általában éjszakánként felébredek erre, vagy amikor este már befekszem az ágyba, elkap valami furcsa érzés (az izgulás és a félelem egyvelege), elkezd szúrni a mellkasomba (bal oldalon), nagyon erősen dobog olyankor a szívem, és annyira erőteljes érzés, olyan nagy félelmet érzek (egy nagyobb vizsga vagy a legnagyobb félelmem (bogarak) semmi ehhez képest), hogy nem tudom visszatartani a sírást, hülyeségnek hangzik, de még az okát se tudom miért sírok, egyszerűen rám jön ez a félős-izgulós dolog és nem tudom visszatartani a könnyeim. Nem mindig tart sokáig, megesik hogy csak 5-10 percig szúr meg fáj, de van hogy órákig szenvedek, tegnap pontosan 43 percen keresztül bőgtem mint egy idióta, és alig tudtam levegőt venni, annyira szúrt a mellkasomba. Nem feltétlenül zavaró dolog ez a sírás, de ilyenkor nagyon erősen dobog a szívem, ha sokáig tart a végére már szédülök, nagyon nehezen állok fel, tudom mozgatni a lábaimat, csak olyan furcsán, mintha részeg lennék, meg zöld és piros színű foltokat látok a szemem előtt, tehát teljesen kikészülök, igazából ez aggaszt engem.

Nem tudom, hogy ilyenkor mivel tudnám magam helyrerázni, vagy mivel lehetne hamar elmulasztani, akármi is legyen ez. Próbálkoztam azzal, hogy kinyitottam az ablakot hogy kis friss levegőhöz jussak,iszok hideg vizet, meg vizezem az arcom, meg kamillás vizet párologtatok, hátha az a baj hogy száraz a levegő és azért szúr a mellkasomba, arra is gondoltam, hogy esetleg rossz pozícióban fekszem és azért, de nem csak éjszaka ébredek erre, hanem alapból ágyba kerülök és már érzem, hogy gyorsul a szívverésem.

Tudnátok erre nekem valami tanácsot adni? Egyáltalán, mi lehet ez? Van itt valaki, akinek hasonló problémája van?



2015. okt. 18. 15:47
 1/1 anonim válasza:
Sokminden állhat ennek hátterében.Szerintem keresd fel a dokid és mond el neki is mik a panaszaid.Megvizsgál, vérvétel stb,lehet kapsz beutalót ha szükséges további vizsgálatokra.Én így elsőre vmi idegrendszeri problémára gondolok vagy pánikbetegség,utóbbival pszichiáter foglalkozik.
2015. okt. 21. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!