Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Terheléses EKG-ra kell mennem,...

Terheléses EKG-ra kell mennem, futópadon kell majd futnom. 50 éves nő vagyok, teljesen bestresszeltem, nem lesz ciki, ha keveset tudok futni? Ráadásul félmeztelenül. Van tapasztalatotok erről a vizsgálatról?

Figyelt kérdés

2015. okt. 21. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne stresszelj, melltartó lesz rajtad, mert a terheléses EKG-nál nem kell levetni. Mi miatt kell menned ilyen vizsgálatra? Ha gondolod, privátban is írj, kardiológiai témákban tudlak supportálni.
2015. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki, szakorvos és asszisztens vesz részt a vizsgálaton, nyilvánosság kizárva. Lagalább kiderül, hogy bírja a szíved a futást...
2015. okt. 21. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én voltam a nyáron, melltartóban maradhattam, a szívem majd kiugrott, a gép sípolt, nem nagy élmény. Kitartást!
2015. okt. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, már ez is valami, hogy lesz rajtam melltartó. Legalábbis remélem.Kb hány percet kell futni azt nem tudjátok?
2015. okt. 21. 15:29
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Egy terheléses EKG olyan 10 perc mindenestől, persze, ha a szíved időközben kritikus értékeket produkál, akkor megállnak. Mi miatt mész terheléses EKG-ra?
2015. okt. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A legtöbb 50 éves 2 percet sem tud futni, láttak már ilyet bizonyára.
2015. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2015. okt. 22. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!