Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhatja ez a menstruációm...

Okozhatja ez a menstruációm késését?

Figyelt kérdés
Pár héttel ezelőtt különböző okok miatt csak antidepresszánsokkal tudtam lenyugodni, illetve elaludni. Így a következő napokon szedtem be a 0,25-ös frontinból körülbelül 1 maroknyival. problémámból kifolyólag nem kevés mennyiségű stressz is ért, ezért a kérdésem az lenne: okozhatja-e a stressz és a gyógyszer a menstruáció ilyen mértékű késését?(9-10.-e körül kellett volna megjönnie.) Terhesség kizárva. 17/L

2015. okt. 21. 17:25
 1/1 anonim válasza:

Stressz gyógyszerek sőt diéta is okozhatja a menstruáció késését esetleg kimaradását is ha jól emlékszem tanulmányaim ezen részére(bár nem vagyok orvos).


Nagyobb gondnak tartom viszont hogy 17 évesen a stressz kezelés eljut a frontin-ig!

2015. okt. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!