Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miert van ez? Lent 👇

Miert van ez? Lent 👇

Figyelt kérdés

Nagyon szokott fajni a halantekom meg oldalt a tarkom de egyszeruen nem tudom miert.

Vagy azert mert keveset iszok? Vagy ennek ehhez semmi koze nincs? Koszonom elore is az ertelmes vaszokat.



2015. okt. 21. 17:45
 1/2 anonim válasza:

A fejfájás számos betegség jele lehet, de akár az időjárás-változástól, vagy folyadékhiánytól is kialakulhat. Naponta minimum 1,5 litert meg kéne innod, ha ettől fáj a fejed, akkor egy hét rendszeres és elegendő vízivás után elmúlik. Érdemes elmenni egy daganat-vizsgálatra, mert a nagyon erős fejfájás/szédülés az agydaganatra is utalhat.

Szerintem menj el egy vizsgálatra, tapasztalatból mondom, hogy a rák nem játék. Annál jobb, minél hamarabb felismerik, bármilyen betegség is legyen, így hamar meg lehet előzni. Egy vérvétel sem árt, abból sok mindent meg lehet állapítani. Egyébként nem lehet, hogy keveset alszol, vagy olyan munkát végzel, ahol egész nap ülsz, és számítógépen dolgozol? Az megviselheti a látóidegeket, amik pedig a tarkónál vannak.

Remélem tudtam segíteni!

2015. okt. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom.

Igen valoban keveset iszom. Sokat telefonozok is.amibol azett h mkst szemuveges vagyok. Reggelente ledig ugy erzem h nem aludtam ki magam rendesen.

Azt h faj a fejem, a hantekom is nagyon szokott fajni mar mondtam a szuleimnek is de nem igazan foglalkoznak vele. Azt mondjak erre h nem tudjak mitol.


Es a segitsegedet koszi. :)

2015. okt. 23. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!