Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Okozhat függőséget az Ultra...

Okozhat függőséget az Ultra Derm Nagyhatású Kéztisztító Krém?

Figyelt kérdés
Már egy éve rendszeresen(egynap többször is) szagolom ezt a pasztát.Függőség alakult ki(olyasmi mint a szipuzás)?Egyébként nem érzek semmiféle "bódultságot" tőle,egyszerűen csak kell.Nem ismerem a benne lévő összetevők tulajdonságait,esetleg valaki hozzáértőbb itt?
2010. márc. 17. 15:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne már!!
2010. márc. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egy kézmosótól nem alakul ki függőség:P
2010. márc. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az oxigéntől alakult ki függőségem, nem is akármilyen. Nem hogy 1 napig, fél percnél tovább sem bírom ki, hogy ne szippantsak egy adagot nitrogénnal felhígítva.
2010. márc. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]

Vegyszert belélegezni nem egészséges: nyálkahártya, szem, bőrirritáló hatása van. Inkább szagolgass fokhagymát, de meg kéne válni ettől a kényszercselekvéstől.

2010. márc. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Még mindig én: Egyszerűen ne vegyél, nem hinném, hogy mással ne lehetne megtisztítani a kezedet. Én is csokifüggő vagyok és az egyetlen ellenszer, ha nincs itthon. Akkor kénytelen vagyok beérni az édes almával.
2010. márc. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%
Neked nagyhatású mentálhigiénés tisztítószerre van szükséged.
2010. márc. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hali!


Szerintem ezt neked kell eldöntened mert te tudod-énnekem is bejön a szga olyan visszahívó-attól függ hány éves vagy mert ha felnőtt akkor próbálj meg mást venni vagy keverd össze valami erősebb illatuval , de ha gyerek vagy akkor kérd meg anyud hogy ne vegyen vagy ha apudnak van rá szüksége akkor rakja oda el ahol te nem látod-egyszerüen tereld együtt e barátaiddal ne csak otthon roskadj élj ugy mint mások (nem az alkoholistákra gondoltam) szovalennyi de csak hagyd el! szívesen máskoris:Nagy Norbert

2010. márc. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!