Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egy nagyon vékony lány hogy...

Egy nagyon vékony lány hogy fejleszthet izmot?

Figyelt kérdés

Igazábol nagyon vékony vagyok, semmi felesleg nincs tajtam... de szeretném ha formásabb lennék és kicsi izom lenne rajtam. De sokan mondják ha elkezdek aerobikozni vagy egyéb fitness gyakorlatot csinálni mégjobbam lefogyom. Szerintetek mit kéne csinálnom.

15/L



2015. okt. 28. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
36%

Igazábol nagyon vékony 15 éves lány úgy csinos ahogy van.

De ha aerobikozni akarsz semmi akadálya. Csak jót tehet és nem fogsz tőle fogyni. Csak megersödnek az izmaid és edzettebb leszel.

2015. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2015. okt. 28. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: Szerintem nem, az izmok szépek s egy szinten túl már a legtöbb ember szerint nagyon csúnya a hiányuk. De normál körülmények között is ízlés dolga.


Kérdező, semmiféle mozgástól nem fogsz lefogyni, ha eleget eszel...

Én teljes testes edzést végeznék, később pedig súlyzóznék, ez elég bevett gyakorlat az izmosodni vágyóknál. Persze van, aki súlyzók helyett saját testsúlyos edzést nyom, úgy is lehet.

2015. okt. 28. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

15 eves vagy, fejlodo korban, ne foglalkozz a kilokkal meg a testkepeddel annyit, arra raersz majd 20evesen


sportolj rendszeresen (akarmit, a te korodban mindegy) es egyel rendesen es minden rendben lesz

2015. okt. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Edzéssel, hogy... izmot bárki tud edzeni, a sok csonti csak nem akar. ;)

És nem, nem feltétlen fogsz fogyni aerobiktól meg ilyenektől. A tested nem hülye.

2015. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!