Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi volt eddigi életed legcikib...

Mi volt eddigi életed legcikibb/legmegalazobb/legviccesebb orvosi vizsgálatod?

Figyelt kérdés
Kort es nemet is legyszi :)

2015. okt. 28. 19:47
 1/8 fordi válasza:
100%

Egyszer kiskorombam (nem emlékszem talán7-8 évesen), voltunk urológusnál, felfektettek egy asztalra, lehúzták a "tudodmimről a bútort, és közben ott dumált a mellettem álló anyámnak...

15/f

2015. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
amikor vilagra jottem
2015. okt. 28. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
16 voltam. Biciklivel elestem es szetszakadt a zsacsim xd korhaz stb..es 30 koruli no vizsgalta a golyoimat es raindultam eleg "kemenyen" :DDD hova ettol nagyobb gaz? :'D
2015. okt. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

Amint megláttam e kérdést, eszembe jutott egy kis karcolásnyi "balesetem", biciklivel, erre az előttem szóló hármas is bicikli balesetről írt. :)) Tök jól jött ki. :))


Szóval... Faluban, ahol szinte azon órában pláne alig fordult meg arra autó (akkor éppen percekig egy se), HÁROM km/h-val közelkedtem bicajjal, csak hát a szűk utcába kanyarodva murvás volt a beton. Elcsúsztam a bicajjal, kavicsok a bőröm alá kerültek.


Eddig nem is lett volna gond, nem egy nagy ügy, bár a kavicsokat ki kellett venni a legközelebbi dokinak. Na most: rendőrök faluba be, orvoshoz fel, karom bőre alól szedi ki doki a kavicsokat, három rendőr körbeül, és jegyzőkönyvet vet fel eme "rendkívüli" esetről... (No comment...)


A hab a tortán, h egy hét múlva jöt a papír, hogy mivel a közelmúltból nem szerepel az adatbázisban semmi olyan, h én közlekedési baleteset okoztam volna, ezért csupán csak figyelmeztetésben részesítenek, és felszólitanak a kresz szabályainak szigorú betartására a jövőben...


(A gyengébb idegzetűek jobb, ha nem olvassák a hozzászólásom. Zsibbasztóan grotesezk a valóság...)


Az esetről írásos dokumentumom van, és tanuk. Pedig magam se hiszem el, h megtörtént. Pedig velem történt.


Tapsvihar... A falu körzetében megint nagyon unatkoztak a rendőrök, és kellett már egy strigula, hogy ők "milyen serényen" dolgoznak...


Summa: enyhén kifigurázva kb az történt, mintha Pistie megkarcolná magát körömcsipesszel, erre kijön a kommandó, mert már egy hete semmi se történt, és főnöknek mit mondanak, h lógatták a p. csüket, vagy mi? Erre géppisztoly Pistike halántékához, hogy életbevágó szabálysértást követett el avval, hogy megkarcolta véletlen saját magát körömcsipesszel, mert elcsúszott a kezében, körömvágás közben, "tehát" Pistike egy közveszélyes és önveszélyes terrorista...


Nyilván utóbb túloztam, görbe tükröt tartva a rendőri munkáról, azonban a biciklis esetem SZÓ SZERINT úgy történt meg! Az is több, mint röhejes...


_____________________


És ha már neki here műtét: nőgyógynál egyébként nem ritka ,h elélveznek a nők a behelyezett eszközöktől. Ez általános eset, tehát NEM kibeszélésképp jegyezem meg. Számora elgondolkodtató, aranyos, vicces helyzet, bár van, akinek ez kényelmetlen, ővelük viszont együtt érzek.

2015. okt. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
92%

"nőgyógynál egyébként nem ritka ,h elélveznek a nők a behelyezett eszközöktől."


Ezt az egetverő baromságot hol hallottad?:DD

2015. okt. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Nőgyógyásznál a székben, lábak fent beakasztva, alul ruha semmi.

Helyes ötvenes doki. Tapintással mellvizsgálatot végez.

Nekem izgalmas volt. Jo élmény!

2015. okt. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
16%

"Ezt az egetverő baromságot hol hallottad?:DD"


Attól még, hogy aszexualitásodból, vagy sikertelenségedből eredő frusztrációd miatt kinevetsz másokat, attól még a valóságról írtam:

valóban a nők egy része könnyen ingerelhető "alul".

Több női ismerősöm is beszámolt eféle nőgyógy szituról (nyilván akadnak szájhősök is, de egyértelmű, hogy köze se mind!)


Egy videós példa a rendszeresen megtörtént / megtörténő más esetek közül az alábbi. Részletkérdés, h mennyire hiteles történetesen pont ez a videó, mert sok más példa is van erre; ha csak néhány volna valós, az is azt jelentené, h igazam van, de mivel ez rendszeres dolog a nők egyrészénél, ezért pláne igazam van:


Az alábbi linket hozd be a böngésződbe, majd a böngéső keresőjábe

(CTRL+F)

másold be ezt:


A nőgyógyászati vizsgáló asztalon


[link]

2015. okt. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
46%
* nyilván akadnak szájhősök is, de egyértelmű, hogy közeL se mindegyikük szájhős.
2015. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!