Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Orvosi vizsgálat az iskolában?...

Orvosi vizsgálat az iskolában? 13/L

Figyelt kérdés
Orvosi vizsgálat lesz a suliban. Súly, magasság, testzsírtömeg százalék, hallás, távollátás, és ilyen színes mozaikszerű darabokból kirakott betűk lesznek egy könyvben, azokat kell majd felismerni. + lesz még néhány kérdés. Én legjobban a távollátástól félek: mivel rossz a szemem. Már kb. 1,5 éve nem látok rendesen távolra, vagyis a feliratokat meg ezeket nem tudom elolvasni. Senki nem tud róla. A szüleim is azt hiszik, hogy tök jól látok, de ez nem így van. Nem az a baj, hogy szemüveg kellene, csak, hogy ki mit szól hozzá, ha ez kiderül. Meg ha mondják, hogy olvassam el a látásvizsgálatos táblát, akkor mit mondjak? Mert semmit nem fogok belőle látni, az 100. A másik meg: a kérdések között lesz olyan, hogy "meg vagy elégedve a látásoddal"? Na, erre mit mondjak? Ha azt mondom, hogy nem, faggatni fognak, hogy miért is nem. Na meg meg fogják kérdezni, hogy mikor jött meg az első (mensi), és nekem még nem jött meg soha. Ez baj? Mit fognak rá mondani? Ha elkezdenek erről kérdezgetni? Az tök ciki lenne.

2015. okt. 14. 20:17
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Semmit, normális ember leszarja. Rossz a szemed, na és? Inkább az a szégyen, hogy 13 évesen annyi eszed nincs, hogy megkérd a szüleidet, vigyenek el a szemészetre.
2015. okt. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13%
nem csak a látásoddal van baj.
2015. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ahogy az 1. irja.

ciki, hogy inkabb titkolozol es hagyod hogy meg rosszabb legyen a szemed, mintsem ha mar idoben szoltal volna, lehet, mar nem is kellene hordani a szemuveget......... -.-

az meg hogy nem jott meg meg, az normalis.

2015. okt. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Nekem is megkerdeztek ilyen idosen mondtam h meg nm jott mek..14 evesen megkerdeztek es megmondtam h mar megjott..

Keson ero vagy

A szemeddel viszont ne szorakozz

Kozep iskolaba tobb orakat ulsz konyvek elott tobb az orai irni valo gyorsabb a tempo es lemaradsz ha 5 percig nezed az "s" vagy "o".A padtarsad s tagol majd el mindent.

Meg amugy is..Egyre rosszabb lesz

Baratnomnek is most derult ki vizsgalaton elment szemeszetre es kesz

2015. okt. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Egyébként nem igazán szoktam a táblát nézni, ahogy mondja a tanár, jegyzetek közben. Elég gyorsan írok már emiatt, és 6 osztályos gimibe járok, itt is elég húzós a tempó, de eddig úgy tűnik, hogy bírom. Jó tanuló vagyok. Úgy könnyebb lesz odaállni a szüleim elé talán, ha lesz valami papír, hogy szemcsi kell.
2015. okt. 14. 20:56
 6/6 anonim ***** válasza:
én 2 éves (2 éves!!!) korom óta szemüveges vagyok. nem értem miért félsz a szemüvegtől :D ha most nem csináltatsz egyet később csak rosszabb lesz. az meg hogy 13 évesen még nem jött meg, az teljesen normális. erre azt kell mondani hogy még nem volt menstruációm. ismerek olyat akinek 18 évesen jött meg először :D
2015. okt. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!