Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagyon széles a csípőm?...

Nagyon széles a csípőm? Normális az alakom?

Figyelt kérdés

Itt az előző kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/fogyokurak__egyeb-kerdesek__73..


A testzsírom 23%. Kérdésem az hogy nagyon széles a derekam? Derék: 69 cm, csípő: 96-97

168 cm/ 61 kg vagyok.



2015. okt. 29. 00:49
1 2
 1/12 anonim válasza:

Gyönyörű az alakod! :) Ne akarj jobban lefogyni, gratulálok neked, hogy eddig eljutottál! Nagyon fontos a megfelelő kcal bevitel, szóval naponta növeld egy kevéssel... Ne aggódj, nem fogsz hízni, tapasztalat. :)

Ha szeretnél velem beszélgetni, írj privit, vagy esetleg facen is megtudjuk tárgyalni a dolgot, persze csak ha szeretnéd. :) További sikeres napokat, és kérlek, egyél többet, és próbálj mindenben a jót látni! Idővel belejönnél, és sokkal jobban éreznéd magad a bőrödben.

2015. okt. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ebben a pár napban sikerült 1 centit lefaragnom a derekamból és a testzsírom is csökkent. Most 22,7. A súlyom pedig 60.
2015. okt. 30. 00:55
 3/12 A kérdező kommentje:
És köszönöm a választ az első válaszolónak. Igyekszem megfogadni a tanácsot :)
2015. okt. 30. 00:57
 4/12 anonim válasza:
Az 1. válaszoló vagyok. Nagyon jó vagy! :) Eltudom képzelni milyen szép alakod lehet, kár hogy nekem nincsen... De nem baj, egyszer sikerül elérni az álomsúlyt, és talán jobb alakom lesz...
2015. okt. 30. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Megint az 1.:D Amúgy az nem a BMI-d akar lenni?
2015. okt. 30. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Hülyeséget írtam; elnézést!😂 BMI=testzsírszázalék

Nem szoltam!

2015. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem. A BMI a testtömegindex. Az csak a számokból ítéli meg kövér vagy sovány vagy. A testzsírszázalék a derék-csípő-mell stb.-ből. :)) Ami pontosabb elvileg. A BMI nekem 21, a testzsír 22. Azt nem mondanám hogy olyan jó alakom lenne mert a bőr az alhasamon eléggé megnyúlt :(
2015. okt. 30. 15:34
 8/12 anonim válasza:

Jó, sajnálom, lehet otthonosan mozgok a fogyózásban, de ezekhez sosem értettem, nekem a BMI-m 22.22 (nagyon sok) és 1600 kcal-t ehetnék maximum egy nap, de nem teszem... Fogyni szeretnék, mert hányok magamtól... Régebben még szószerint is értetetndő volt, ma már szerencsére nem... Itt csak átvitt értelemben...


Ne legyél már ennyire negatív magaddal szemben... Kérlek!

2015. okt. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
*értetendő
2015. okt. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Különben meg az a normális, ha vannak ilyen "részeid", amelyeket "zsírosabbnak" érzel (de nem az, csak a képzeleted szüleménye), akkor is... Mi van abban? A férfiak sem szeretik a soványakat, azok általában egyedül maradnak... Max a többi anorexiással fog kommunikalni, meg az orvosokkal... Nem akarhatod ezt... Pont jó vagy így, és mondom, ha valamelyik részeddel nem vagy megelégedve, akkor tornázz, sportolj, de ne koplalj... Mert akkor is megmarad a "háj"...
2015. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!