Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Éjszakánkéntmegoldást találni....

Éjszakánkéntmegoldást találni. Sajnos félnék egy fogvédővel a számban aludni, félek attól hogy lenyelném. Az egyetlen ötletem a cumi, szerintem attól nem tartanék éjszakánként. Szerintetek ez lehet megoldása a problémámnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mire kellene fogvédő éjszakára? Harapásemelőre gondolsz? Egyiket sem lehet lenyelni, fizikailag elképzelhetetlen, hogy lenyeld. A cumi hülyeség. De nem értem, mi a bajod, nem írtad le. Szorítod az állkapcsod? Csikorgatod a fogaid?
2015. okt. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most látom a címkékben... nézd, egy cumitól boldogan tudod csikorgatni a fogaidat, csikorgatás hátul zajlik, a cumi meg az első két fogadat érinti... Én állkapocsszorításra kaptam harapásemelőt, kényelmes, egy percig se volt vele bajom. Méretre egyedileg készül, rákattan a fogaidra, nem jön le a helyéről, lehetetlen lenyelni (nagy is, le se férne). Nekem megoldotta a bajom.
2015. okt. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!