Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Milyen gyakran lehet háziorvos...

Milyen gyakran lehet háziorvost váltani?

Figyelt kérdés
Tavasszal (május) jelentkeztem át, mivel költöztem. Most megint költözök, ráadásul most elég messzire ( 200km)..valószínűleg kellenek vizsgálatok még idén. Megtehetem, hogy éven belül még egyszer váltok? Vagy már csak jövőre? sajnos nem találtam aktuális infot erről, csak 2012eset, ott azt írja, hogy félévente lehet, ismerősöm szerint meg naptári évenként egyszer...valaki tudja biztosan?

2015. okt. 30. 13:54
 1/1 anonim ***** válasza:
bemész az új háziorvoshoz akihez be szeretnél jelentkezni és megmondod hogy most költöztél ide be szeretnél jelentkezni, most nem tudsz mit kezdeni ezel hogy elköltöztél. át kell jelentkezzél mert váratlanul lehet szükséged táppénre és ha nem jelentkeztél át akkor nem tud tp-re felvenni
2015. okt. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!