Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mentolos tusfürdőből melyik a...

Mentolos tusfürdőből melyik a legerősebb itthon?

Figyelt kérdés

Üdv!

Angliában anno vettem egy mentolos tusfürdőt, ami annyira erős volt, hogy fürdés közben úgy éreztem, mintha száraz hideg levegővel fújnának egy nyári meleg este. Nagyon király cucc volt, de sajnos már elfelejtettem, hogy melyik volt, legfőképpen, hogy itthon valószínűleg nem is lehet kapni.

Itthon van alternatívája?

Ezek az átlagos tusfürdők elég bóvlik.

E mellett, vagy egyben olyat is keresek, ami nem csak a felületi koszt hozzák le, hanem tényleg érnek is valamit.

Ultraderm még jó is lehetne, de azért mégis valami tusfürdős dolog érdekelne:)

Olyat keresek, ami nem olyan, mintha zsírt kennék magamra, hanem olyat, ami igazán jó tisztálkodásra.

Erőssen izzadós vagyok és pl. hónaljban hiába mosakszom, sokszor még a testszag is megmarad, annyira vacakok ezek a csiricsáré cuccok.

Kinek mi vált be? Nem vagyok kényes, nem kell, h bőrkímélő, allergénmentes, nebáncsvirágbarát legyen.

Tegye a dolgát, mint a smirgli:P



2015. okt. 31. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad a nemedet. A férjem old spice-t használ, de csak nyáron, mert annyira hűti.
2015. okt. 31. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Férfi:)
2015. okt. 31. 00:59
 3/5 A kérdező kommentje:

Old Spice nálam a használhatatlan kategória. Konkrétan hónaljban az ultraderm az, ami segíteni tud, mert az jó darabos és mint tudjuk minden koszt dörzsöléssel lehoz:P

Nem tudom a mai tusfürdők és kéztisztítók azért ennyire rosszak, mert hiper-szuper selymesek, vagy simán csak parasztvakítás adalékokat tartalmaznak..

2015. okt. 31. 01:02
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, kimaradt: Old Spice Whitewater

Illetve amit még szeret (csak az ára miatt nem veszi), az az Axe Shock.

2015. okt. 31. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most Fa Xtra Cool-om van, de már várom, h elfogyjon.. semmit nem ér. Mintha disznózsírral kenegetném magam. Még a víz is alig hozza le rólam azt a vacakot. Kb. törölközővel "tolom" le magamról.
2015. okt. 31. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!