Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 23 éves férfi vagyok régóta...

23 éves férfi vagyok régóta szenvedek a nagyon száraz bőtöm miatt fej, kar és lábamon a legszárazabb. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
Eddig 2x voltam bőrgyógyásznál de mindíg csak krémeket írt fel amik rövid ideig tüntek megoldásnak. Sok folyadékot fogyasztok így a szokásos kiszáradás esete nálam nem aktuálus. Allergia vagy valami vitamin hiánya okozhatja az állandó száraz bőrt vagy genetikai hajlamosság?
2015. nov. 3. 13:34
 1/1 anonim ***** válasza:
23 évesen és régóta? Akkor én mit mondjak 58 éves vagyok és tini korom óta ez a bajom. A bőrgyógyászok nem tudnak rá semmit. Kezelhető, de nem gyógyítható. Csak azt a fürdető krémet írják, ajánlják mindig szappan helyett. Kenegetem magam testápolóval, ki kell figyelni melyik nem allergizál, mert van, amelyiktól kipirosodok. Pár órára segít, másnap kezdhetem előlről, vagy vakaródzom, amíg meg nem unom, és lekenem megint magam, az pár órára megnyugtat.
2015. nov. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!