Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szemolcsot, hogy lehet hazilag...

Szemolcsot, hogy lehet hazilag eltuntetni?

Figyelt kérdés

Mivel a gyogyszertarban kaphoto eltavolitokban nem bizom, mert csak rosszat hallottam eddig roluk

Es borgyogyaszhoz meg nincs idom elmenni


2015. nov. 3. 16:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Vérehulló fecskefű nedvével. Nálam bevált!

[link]

2015. nov. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szal a gyógyszertári szerekben nem bízol, de ha itt azt javasolja valaki, hogy macskaszarral kend be, azt elhiszed.
2015. nov. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vérehulló fecskefű tényleg jó. Ilyenkor mondjuk nem igazán találsz a természetben, de gyógyszertárban, drogériában tudtommal lehet kapni ilyen kivonatot. Mondjuk nekem nem használt, de sok ismerősömnek igen.. Nekem sok volt, de mind lapos és magától elmúlt(kb. 1 évig szenvedtem vele, próbáltam mindenféle ecsetelőt, fagyasztót.. semmit nem ért).
2015. nov. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Még azt sem írod, ol van a bibi.

Négyféle szemölcs létezik és 24 féle képpenlehet őket eltávolítani.

Egyet ideírok, melyet a nagyanyám szokott javasolni:

A helyet és környékét langyos, szappanos vízben (15perc) kiáztatjuk, megszárítjuk.

Egy kis vattacsomót bemártunk almaecetbe (a szemölcs terjedelme szerint) és kinyomkodjuk hogy ne csepegjen szét.

Ráhelyezzük a szemölcsre és egy tapasszal 15 percre leragasztjuk.

Utána ismét leöblítjük. Ezt a kezelést naponta 3szor megismételjük, kb. olyan egy hétig.

A szemölcs először megfeketedik, utána kiszárad és leesik.

2015. nov. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A talpamon egy-ketto van

Es az kisujjamon egy, pont a korom mellett..

2015. nov. 5. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!