Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Miért fáj a fejünk sírás után?

Miért fáj a fejünk sírás után?

Figyelt kérdés

2015. nov. 3. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Nem fáj normál esetben.
2015. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mert sok folyadékot veszítesz.
2015. nov. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azért, mert kapkodjuk a levegőt (hiperventillálunk), és túl sok széndioxidot lélegzünk így ki, felborul az egyensúly. Nekem csak akkor fájt a fejem sírás után, ha nagyon hevesen zokogtam (szerencsére már jó ideje nem fordult elő). De ugyanígy szokott fájni nekem úszás után is. De lehet, hogy valami más oka van, esetleg az, hogy nagyon mereven tartjuk a nyakizmunkat ilyenkor? (A fejfájások 90%-a a nyakizmoktól ered.)
2015. nov. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy sírásra igazad van előző, de ga sokáig sír, egy valamilyen ok miatt, nem 5 percig, akkor másnap bedagadt szemekkel és száraz torokkal ébred, ami bőven alapja egy fejfájásnak.
2015. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát az már keményebb ügy...
2015. nov. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Feszülnek az izmok a stressztől, irritálódik a szem, kapkodod a levegőt, össze-vissza tágulnak-szűkülnek az erek stb.


Nekem is rohadtul tud fájni utána. :S

2015. nov. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 egy naaagy fan ***** válasza:
100%
Én szédülni is szoktam felálláskor.
2015. nov. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!