Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » A barátom gombázni akar és...

A barátom gombázni akar és nem lehet lebeszélni róla. Mire számíthatok vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, aki már elég régóta a fejébe vette azt a hülyeséget, hogy ki akarja próbálni a gombát (légyölő galóca). A probléma ott kezdődik, hogy az illető érzelmileg meglehetősen labilis. Boldogtalan, mániás depressziós, utálja saját magát, éveken keresztül elfojtott stresszben él és szociofób is. Sajnos nemigazán van családi háttere és barátai sem, rajtam kívül. Alapvetően normális mert igyekszik magában tartani a sok negatív tulajdonságát, de elő szokott fordulni, hogy ezek kitörnek belőle (általában sok alkohol fogyasztás után). Próbáltam rábeszélni hogy forduljon inkább szakemberhez, de nagyon makacs, arra hivatkozik hogy "pénzkidobás" meghogy "annyi pénze nincs". Próbáltam elmagyarázni neki, hogy ez nem megoldás a problémákra. Úgy tűnik hogy addig nem hajlandó változtatni a döntésén, amíg ki nem próbálta. Viszont az ő esetében nagyon valószínű, hogy "bad tripre" lehet számítani. Nem tudom hogy egy ilyen beállítottságú embernél mire lehet számítani, ha tényleg használja? Mennyivel változhat meg a személyisége, vagy lesz e valamilyen maradandó hatás az "első trip" után?
2015. nov. 5. 08:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!