Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Klion d 100 hüvelytablettára...

Klion d 100 hüvelytablettára lehet inni?

Figyelt kérdés

este buliba megyek

nem akarom felhelyezni a tablettát, csak ha hazajöttem reggel

2 este használtam eddig


2015. nov. 6. 13:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Mértékkel lehet nyugodtan :)
2015. nov. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asszem benne van a tajekoztatoban h nem javasolt! Meg buli elott ugysem teheted fel, mert fekudni ajanlott miutan hasznaltad.
2015. nov. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

nem javasolt tudom, de keveset?

mi bajom lehet?

2015. nov. 6. 13:37
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen próbáld ki. igyál egy kevés sört, vagy bort, annak nem magas az alkoholtartalma, aztán várj fél órát és meglátod mi történik. Ez azért mégsem egy nyugtató, nem értem miért ne lehet rá inni. Nagy baj biztosan nem lehet belőle. Én pl. szedek nyugtatót, várok kb. 7 órát, akkor elvben már kiürül a szervezetből, és nem tudok meginni egy pohár 2%-os gyümölcssört, mert olyan hülye leszek tőle és olyan álmos, hogy rögtön mehetek aludni, szóval azért észre lehet venni azt, ha az alkohol nem kompatibilis a gyógyszerrel.
2015. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért annyi para van benne, ha komoly ivászat után reggel teszed fel. Ilyet is csináltam. Ittam egész éjjel, hajnalban bevettem egy Zyrtec-et (allergia ellen), hát minden tagom fájt, semmit nem tudtam aludni, egész délelőtt ment ez a cirkusz, aztán utána szerencsére alábbhagyott, dokihoz nem kellett mennem, de nem volt kellemes élmény. Viszont a klionnál nem gondolnám, hogy akkora para az alkohol, mint a Zyrtec-nél.
2015. nov. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehet.
2015. nov. 6. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!