Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi történik ha valaki Frontint...

Mi történik ha valaki Frontint/Xanaxot vesz be, és utána speed-et használ?

Figyelt kérdés

A speed alatt (valószínűleg elég tiszta) amfetamint vagy metamfetamint értek. Nem tudom pontosan melyik.


Szobatársam Frontin függő és most valahonnan szerzett speed-et és a napi (elég magas) adagjára rá akar szívni egy utcát... Lehet valami komoly baja? :\



2015. nov. 7. 21:15
 1/9 anonim válasza:
71%

Az ilyen meg is erdemli....

Mar bocs de a frontin eleg eros gyogyszer raadasul ha magas az adagjara es erre meg drogozni akar akkor persze hogy lehet baja.

Azert ez ennyire nem bonyolult

Kb mintha az lenne a kerdes h mattreszeg vagyok szerintetek vezessek?

2015. nov. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szerencsére semmi baja nem lett, azon kívül, hogy egész éjjel állati hülyeségeket beszélt, kiment a szobából-visszajött, ezt úgy háromszor négyszer megismételte, meg ha akár csak egy csikk is volt a hamutálban már rohant is kiüríteni, jókat vidultam rajta. (Ja meg rendeltem pizzát, és hiába kínálgattam, nem kért belőle. Dupla öröm. :D ) Úgy látszott, hogy igen jól érzi magát.


Persze nem mondom, hogy akkor mindenki csinálja, csak azért írtam ki a kérdést mert hirtelen megijedtem, nem akartam, hogy a mentők vigyék el vagy ilyesmi.

2015. nov. 8. 05:10
 3/9 fari66 ***** válasza:
0%
Én életemben egyszer speedeztem (amfetamin por) és úgy bepörögtem tőle hogy napi 10 órán keresztül csak maszturbáltam (halál komoly). Aztán már fájt a szívem annyira pörögtem akkor bevettem rá 1mg Xanaxot és elaludtam tőle. Később rájöttem hogy elég nagy hülyeség volt, a maradék speedet le is húztam wc-n, azóta nem próbáltam. Hidd el nem jók ezek a cuccok semmire, ráadásul a speedet és a xanaxot keverni elég veszélyes. Persze akkor még fiatal voltam és felelőtlen :DD.
2015. nov. 29. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, én se vagyok mindennapos használó, néhanapján felcsusszan egy utca, ha nagy buli van, egy évben max 3-4szer. :)
2015. dec. 3. 20:39
 5/9 Gergelyfiú válasza:
46%
Én szívtam már rilex-re metamfetamint. nem lett bajom.mikor nem tudtam aludni 13 óra múlva sem akkor a rilex segített elaludni. a lényeg,hogy minnél több óra teljen el a gyógyszer és a speed használata között,akkor talán nem lesz baj
2016. júl. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
A frontin az egy drog!
2016. szept. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Duliczki válasza:

Haver full speed függő volt/most is az,de amikor a Rivotvolt tolta egyszerre a spurival...megreccsent és bekerült.

Azóta sem 100% a srác,és full Sanax-Frontin függő lett!

2017. szept. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem offold de ha mar muszaj akkor elobb spuri es estere a xanax.. soha egyszerre
2017. szept. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szia.

Gondolom ez egyenfüggő, de mi most hétvégén vagy 8utcát szivtunk fel fejenkent (emberes adagott) es minden utca utan 2db 1Mg-os rivot dobtunk be. És óránként elindult egy fűves cigi körbe.

Volt pár fiatalabb csaj azok ittak is mellé elég rendessen finlandiát. Volt 2srác aki ezekhez mellé még bedobtak 2extasyt fejenként. Nekik nem volt semmi bajuk. Nekünk se volt akik csak rivoztak, csikoztak meg szivtunk. Viszont az a 3fiatalabb csaj isszonyatossan szarkészek voltak. Én azt tanácsolom hogy a drogokat ritkan keverjétek, lehet belőle egy csunya berosszulás is. Ha adhatok egy baráti tanácsot a többi olvasónak: SOHA de Soha ne keverjetek az alkoholt semmilyen droggal, abból sosem lesz semmi jó. A speed mellé kismennyiségű nyugtattok nyugodtan mehetnek, de akár még egy két eki is. Fű az meg minden mellé mehet nyugodtan (kiveve LSD-nel, nekem nagyon nem tetszett de mondhatjuk badtripnek is)

23F

2019. febr. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!