Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan tudok személyiséget...

Hogyan tudok személyiséget fejleszteni?

Figyelt kérdés
Annyira üresnek érzem magam és lassúnak, állandóan próbálom magam innoválni, de nem jön össze olyan szinten amilyennek elképzelem. Hogy tudnék magabiztos és megfontolt lenni? Igazából 15-18 éves koromig füveztem. És most 19 vagyok, leálltam vele (tudom, hogy nem nagy valami, de ez is oka lehet, mivel nagyon hozzászoktam az örömhöz és nem igazán vagyok boldog mostanában)

2015. nov. 7. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Keress egy jó életcélt és küzdj érte. A többi meg adódik majd magától.
2015. nov. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha bánatom van valami miatt, azt hogy kezeljem? Mert rendben van, hogy elfoglalom magam és egy csomó dologról megfeletkezem, de ez nem fog menni könnyen. egyébként ha van egy csomó elképzelésem azokból melyiket valósítsam meg először?
2015. nov. 7. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem kell megfeledkezni semmiről. A bánat ellen tenni kell. Ha teszel ellene és nem is jön össze, akkor is elmondhatod, hogy megpróbáltad, ami felment a következményektől.

Tehát fogalmazd meg magadban, hogy miért vagy bánatos és keress rá megoldást. Utána meg már csak harcolnod kell, hogy elérd amit szeretnél.

Ekkor jöhet majd az a kérdés, hogy na de kiért, vagy miért harcoljak... Ez is egy megoldandó kérdés, ami csak rád vár. Ezért is tenned kell, hogy legyen valaki/valami, ami erőt ad neked.

Sose feledd, ha mindig küzdesz azért, hogy jobb legyen; úgy a kudarcokat is másképp éled meg...


Tessék, egy kis esti oktatás tőlem! :D

2015. nov. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
És ha azért harcolok akitől az anyagiak miatt távolodok el és ha az anyagi problémát megoldom és minden sínen van és még mindig gyötör a dolog akkor mi van?
2015. nov. 8. 09:49
 5/5 A kérdező kommentje:
Úgy érzem, hogy akkor az már nem én lennék. Ha valaki megkérdezi, hogy ki vagy mi vagyok arra mit kéne válaszolnom? Úgy érzem, hogy szerintem univerzálisnak kell lenni és ha kimondom, hogy én mi vagyok akkor azon a pályán fogok mozogni és elveszik a sokszínűség. Persze van egy csomó dolog ami már évek óta érdekel és szoktam is vele foglalkozni de nem kimagaslóan. És igazából nem is szeretem ha felnéznek rám valami miatt. Sem a dicséretet.
2015. nov. 8. 10:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!