Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen módszerekkel lehet...

Milyen módszerekkel lehet fejleszteni a személyiséget?

Figyelt kérdés
Tudnátok ajánlani tréningeket, módszereket, olyanokat kérdezek, akiknek problémájuk volt magukkal, és sikerült fejleszteni magukat, önbizalmukat, magabiztosságukat.
2011. jún. 21. 14:15
 1/1 anonim ***** válasza:

szerintem ezt csak fegyelemmel és hittel tudod elérni


olyan szituációkba hozod magad amiben úgy érzed nem vagy jó. de előtte végiggondolod hogy egy magabiztos,határozott személy(pl james bond:D:D) hogyan reagálna az adott dologban,hogyan viselkedne


és próbálsz te is úgy tenni, kissé fura de nekem segített:)


még az is fontos hogy mikor kimész mittomén felelni suliban akkor mondogasd magadban hogy egy csomó embernek sikerült, nem bénázta el, akkor te miért lennél ennél kevesebb ha neki sikerült


én nekem ez volt a hozzáállásom sajnos pár dologhoz, de rájöttem hogy magamba kell változtatnom(az én példám a hátraszaltó megtanulásában mutatkozik meg. borzasztóan féltem az elején ,meg hogy én sokkal félősebb vagyok a legtöbb embernél és nem fog menni. de aztán ahogy gyakoroltam és utánaolvastam rájöttem hogy mindenki fél az elején. aztán "ha neki sikerült nekem miért ne" dolog után kezdtem ráérezni hogy nem is olyan nehéz ez:) )


hajrá

2011. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!