Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Tegnap este ota ojan nyugtalan...

Tegnap este ota ojan nyugtalanak erzem magam es gyorsabban ver a szivem is miert?

Figyelt kérdés
2015. nov. 9. 08:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos megláttad a saját helyesírásodat. Attól én is szívrohamot kapnék...
2015. nov. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hat draga kedves iro en Erdelyi lany vagyok es a sertegeteseket tartsd meg magadnak nem vagyok rajok kivancsi
2015. nov. 9. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, bocs, nem tudtam, hogy Erdélyben alapvetően mindenki analfabéta. De így akkor már érthető. Én kérek elnézést.
2015. nov. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Eu nus unguroaică :))) nah igy mar lehet valaki analfabeta :) nem magyarul beszelunk kepzeld dragasag hogy Romanul beszellunk:)
2015. nov. 9. 11:29
 5/6 A kérdező kommentje:
Hei nah ide figyej ne sertegesel meg van ertve lehet nem beszelek hejesen magyarul de legalabb nem adnak el es meg ertem hogy ki mit akar es a magyar es a roman kivul kepzeld beszelek meg 2 nyelven huha akor akor nagy analfabeta lehet Erdely
2015. nov. 9. 11:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Akkor román oldalon írogass, és ne magyar oldalon. Ilyen egyszerű. :) Te jöttél ide, senki nem hívott.

Ha jössz, írj helyesen. Ha nem tudsz helyesen írni, mert román vagy, írj román oldalon.


Én három idegen nyelven beszélek, és mindegyiken jobban írok ezerszer, mint te magyarul. És ha elrontok valamit, akkor javítani akarom, és megtanulni helyesen azt, amit hibáztam, mert nem az a hozzáállásom, hogy "külföldi vagyok, nem kell tudnom", hanem az, hogy "javítanom kell, törekedni a tökéletesre".

2015. nov. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!