Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek lázas pár óra...

Hogyan legyek lázas pár óra alatt?

Figyelt kérdés

Ma itthon maradtam, nem mentem suliba, mert sikeresen beadtam a szüleimnek, hogy lázas vagyok (telefonon keresztül). Viszont 2-3 napos pihenőre lenne szükségem (az osztályfőnököm gyanút fogna, ha csak egyetlen napot hiányoznék).

Délután kell bemennem az orvoshoz és ha ott 38 körüli lázam lenne akkor tuti kiírna pár nap pihenőt.

Köszönök minden segítséget.

Es egyébként nem feltétlenül iskolaundor miatt nem akarok menni, hanem a stressz miatt. Mar egy hete teljesen ki vagyok, minden órán akaratlanul is elalszom, nem tudok figyelni, ugy erzem kell par nap pihenés.



2015. nov. 10. 06:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon nagy hülyeség. Ha "lázasan" mész el az orvoshoz arra ad neked gyógyszert is. Es azt be kene venned a semmiért. Es a szüleid ugy is bevetetnek veled mert "beteg" vagy. Es sokat kel majd pótolni ami nem a legjobb része es lemaradaz az oran elmondtakrol is. Ne csindald ez nagy hülyeség. Es ha az orvos rajon arra hogy te csak kamuztal neki? Utanna ugyan ugy elküld az iskolába es a szüleid mikor tenyleg beteg vagy nem fognak hinni neked.
2015. nov. 10. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
igyál sós kávét. attól biztos lázas leszel.
2015. nov. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A hányás-hasmenés-mesével jobban jártál volna. :)


Bár egy barátom megpróbálta, elment így dokihoz, aztán pont egy ilyen járvány volt, csak nem tudott róla. Kapott egy hatalmas injekciót a popsijába, és elég félreérthető módon ballagott haza (közben a fenekét fogva és fájlalva.) :)

2015. dec. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!