Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyek holnapra lázas?

Hogyan legyek holnapra lázas?

Figyelt kérdés
Nem vagyok lusta, egész hétvégén tanultam, nagyon fáj a torkom, néha ráz a hideg, de ha anya megfogja a homlokom nem érzi melegnek. Mit csináljak, hogy megmérje és legalább 37,5°C legyen? Csak normális válaszokat kérek!!!

2014. dec. 7. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
a legnormálisabb válasz, hogy épeszű ember nem akar lázas lenni.
2014. dec. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tedd a hőmérőt a lámpához :D beválik..
2014. dec. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem értem... az olyanok akik olyat írnak, hogy: ne akarj beteg lenni, blabla, soha nem voltak gyererkek, kamaszok?! soha nem kérdezték meg ezt?! várom az előbbinél SEGÍTŐbb válaszokat!
2014. dec. 7. 17:52
 4/8 A kérdező kommentje:
előbbi levelemmel az első kommentelőre céloztam. 2.: ha elérem, hogy anya megmérje, akkor is ott áll az ágy mellett. és csak akk hisz a lázmérőnek ha meleg a homlokom. segítsetek!!! álbetegség nem válik be!!!
2014. dec. 7. 17:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem a krétaevéstől is lázas lehet az ember... de azt nem ajánlom :D
2014. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

De, voltam kamasz.

Csak nem szoktam csalni és hazudni, meg átverni azokat, akiket szeretek...

2014. dec. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát egyelőre csak Jacked-től lettem okosabb... Légyszi segítsetek!
2014. dec. 7. 18:31
 8/8 szamo77db ***** válasza:
Kérd meg anyukádat, hogy igazoljon egy napot neked, hadd pihenj ezzel a torokfájással egy kicsit. Szerintem mindig az őszinte, egyenes megnyilvánulás a legjobb.
2014. dec. 7. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!