Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Üdv! Altatásban lesz egy...

Üdv! Altatásban lesz egy vizsgálatom, amely 15 percig se fog tartani. Altatás után milyen visszajönni?

Figyelt kérdés
Igazából olvastam, valaki 1 napig utána még tisztán se tudott gondoljodni, azonban én szeretnék. Meg egy kicsit félek attól is, hogy örökre elalszok. :-/

2015. nov. 10. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia én már többször is voltam altatva,nem kell félni ébredés után kicsit fáratabb leszel van aki rosszul is van tőle de velem nem fordult elő.Pedig már hat alkalommal voltam altatva volt amikor 7-8 óráig is szóval az a 15 perc az semmiség,igaz volt egy alkalom mikor hamarabb ébredtem kicsivel fel (már fent a szobán) akkor kicsit halucináltam de 1x fordult az csak elő
2015. nov. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En et szsnaxot kaptam, ugy benyugtattak, hogy mar attol sludtam, aztan meg mutet kozbe felebredtem, mert rangattsk a labam, utana vissza, aztan kialudtam magam :D
2015. nov. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!