Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Az utóbbi időben minden...

Az utóbbi időben minden összejött, ezért híztam egy picit. Hogy fogyak vissza?

Figyelt kérdés

Vékony lány voltam aztán meghíztam egy picit nyáron. Így a 164 cm-hez 50 kiló vagyok. A szüleim, rokonaim és barátaim is utalnak rá. Van valami ötletetek?

12/Lány



2015. nov. 14. 17:21
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Szerintem az egészséges életmód a legfontosabb! Ne kezdj bele ostoba fogyókúrákba meg hasonlókba, mert nem tesznek jót! Mozogj heti 2-3 órát, kerüld az üdítőket, az egészségtelen nasikat pótold egészségesekkel, és egyél minden étkezésnél zöldséget vagy gyümölcsöt! :) Sok sikert!
2015. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Tényleg nagyon meghíztál...
2015. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Fogyni nem kell, márcsak azért sem, mert még nöni fogsz és akkor helyreáll az egyensúly a magasságod és a súlyod közt. Ezen kivül a kamaszkorban, föként az elején nem egyenletes a fejlödés, vagy hízol, vagy növekszel, és így hol túl vékony, hol meg inkább teltebb leszel. Szerintem nálad is jelenleg ez a helyzet, ez a természetes fejlödési folyamat, ha fogyókórázni kezdesz, akkor csak károsítod a szervezetedet.


Ha zavar a dolog, akkor egyél normálisan továbbra is, de kezdj el sportolni, mozogni. Így az alakod formálódik, erösödsz és mire felnösz, csinos leszel.

2015. nov. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat! Igyekszek egészségesen élni és sportolok is. Viszont nemrég voltam a nagynénémnél aki egyenesen lekövérezet...
2015. nov. 14. 17:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagynénéd felelőtlen, gonosz nőszemély, vagy testképzavaros vagy nem tudom. Nem is tudom, mit tennék az ilyen felnőttekkel, akik teljesen rendben levő, befolyásolható korban levő kislányokat lekövéreznek és sokszor anorexiába taszítanak (ami persze az adott emberen is múlik, de akkor is).

A számok alapján jónak tűnik a súlyod, persze nem látunk, de hogy kövér nem vagy, az 100%. Feltéve, hogy nem hiányzik valamelyik lábad vagy efféle. 164/50 NEM kövér egy ép embernél, még gyenge izomzattal SEM, ez fizikai képtelenség.

Milyen családban élsz te s milyen barátaid vannak, úristen... Még ha fel is szedtél pár kilót, emiatt beszólni?

2015. nov. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Viszont aki legtőbbet piszkál az a húgom... 11 éves és egyfolytában duciz engem :(
2015. nov. 14. 18:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Te meg vékonyozd. Lehet, hogy nem is vagy kövér. Adatok alapján jó a súlyod. Sportolni persze lehet.
2015. nov. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!