Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Kiváncsi vagyok, milyen lenne...

Bogi7867 kérdése:

Kiváncsi vagyok, milyen lenne ha meghalnék. Ez normális?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Vannak szüleim, házban élek, van mit ennem, innom, vannak barátaim. Nincs semmi bajom magammal sem. Viszont vágyom a halálra. Kiváncsi vagyok hogy milyen lenne ha meghalnék, a rokonaim, barátaim mit tennének, meddig hiányoznék nekik, vagy könnyen elfelejtenének-e. Ha pl. hazafelé megyek az iskolából és ha egy autó gyorsan jön mögöttem és én féremegyek, az az érzés van bennem, hogy mi lett volna, ha elüt. De semmi olyan érzés nincs bennem, hogy jó hogy nem történt meg, inkább vágyom arra hogy elüssön. Vagy mikor az iskolában a rákos betegségekről beszéltünk, és elképzeltem hogy én is beteg vagyok, szinte olyan volt mintha vágynék rá. Vagy mikor kiderült hogy asztmás vagyok és még nem tudtuk a szüleimmel hogy miért nehéz levegőt venni futás közben, és elmentünk az egészségházba, azt vártam, hogy azt mondják, hogy valami sújosabb tüdöbeteg vagyok...

Ezek azért vannak mert valami nincs rendben velem? Vagy depresszió?

Köszönöm a válaszokat.



2015. nov. 15. 15:26
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ez szerintem nem normális....nem akarlak megbántani,de tényleg.Élvezd az életet! Én is fiatal vagyok 12 és fél éves de én mindig arra gondolok hogy nem akarom hogy gyorsan elteljen az életem. Csak gondolkodj pozitívan....állatod van? Mondjuk egy kutya vagy egy cica nagyon meg tudja színesíteni a 7köznapokat :)
2015. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat, kifelejtettem, hogy öngyilkosság kisérletet soha nem tennék.


Ha valahol furcsa a megfogalmazásom, elnézést kérek, de külföldi vagyok, és mivel alig beszélek, írok magyarul ezért nehezebb a fogalamazás. :)

2015. nov. 15. 15:37
 3/4 A kérdező kommentje:

Sajnos nincs háziállatom..

Igazából, az életet nagyon élvezem. Rengetegen kérdezik, hogy hogy lehetek mindenben ilyen optimista. Persze ezt valószínüleg azért mondják mert nem tudják hogy én ilyeneken gondolkozom.

A becenevem a családban és az osztályban az hogy sunshine (napsütés) mivel folyton jó kedvem van.

Ezért nem értem hogy akkor miért van az hogy a halál ennyire nem rémít meg.

2015. nov. 15. 15:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs veled, teljesen normalis a kivancsisag:)
2015. nov. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!