Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mély pontokon normális az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mély pontokon normális az hogy legszivesebben meghalnék? 27f

Figyelt kérdés
2010. szept. 5. 10:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Az. Sajnos az. : D

Én is sokszor gondoltam így.

Hidd el, nem éri meg. xD

2010. szept. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
Ezért hívják mélypontnak.:)
2010. szept. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a mélypontokon az, de fel kell tudni állni és felül kell tudni emelkedni ezeken a gondolatokon, akkor is ha nehéz. 28L
2010. szept. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem igen, én is éreztem már így, de ne add fel, egyszer eljön a mi napunk is. Csak ez éltet engem is.


33/F

2010. szept. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mert mindenki azt kapja amit megérdemel,csak az nem mindegy mit érdemel.
2010. szept. 5. 22:24
 6/23 anonim ***** válasza:
64%
Az, hogy mélyponton vagy az nem más hibája meg nem a sorsé, csak a tiéd mert bizonyos helyzeteket úgy fogsz fel, hogy na most aztán kész vége mindennek. Nem, ha szarban vagy akkor legyél minden erőddel azon, hogy kikecmeregj belőle és ha sikerült ku.va lesz leülni meginni valamit, és majd elmondhatod magadról, hogy te fel tudtál állni.
2010. szept. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
50%
*ku.va jó lesz
2010. szept. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Elofordul sok emberrel,de hidd el,valoban eljon az a nap,amikor pont az ellentètjèt fogod èrezni
2010. szept. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek,jólesett a lelkemnek amiket írtatok hála köszönet nektek...
2010. szept. 6. 20:44
 10/23 anonim ***** válasza:

Rocky megmondta, nem az számít, hogy mekkorát tudsz ütni, hanem hogy mennyit vagy képes elviselni, miközben csak mész előre. Hogy milyen keményen állod az ütéseket, miközben csak mész előre. Senki nem tud és nem fog akkorát ütni, mint az élet.

Szóval föl kell állni a padlóról, nem ott fetrengeni és megmutatni mindenkinek, hogy egy fasza gyerek vagy:) FGF

2010. szept. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!