Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Te sokszor jársz wcre kakilni?

Te sokszor jársz wcre kakilni?

Figyelt kérdés
hányszor kellene egy nap? Hogy étkezel, mit teszel az egészséges bélrendszeredért?

2015. nov. 21. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy normális napon, ha egészségesen eszem, akkor egyszer reggel, egyszer délután vagy este. Amikor össze-vissza eszek akkor még a reggeli is nehezen jön össze. Én sok vizet iszom, napi 3x zöld teát. Azokon a napokon, amikor 2x is elmegyek, sokkal jobban érzem magam, könnyedebb a hasam, nincs puffadás vagy nyomott hangulat. Ilyenkor a táplálkozásom abból áll, hogy nem eszek cukrosat, kenyeret vagy egyéb pékárut, burgonyát, s napi 5x étkezem, kb 3 óránként. Amikor össze-vissza eszem akkor kb 3x eszem abszolút rendszertelenül, és minden szemetet (gyorskaja, pizza, csoki, chips...stb)
2015. nov. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, általában a buszmegálló mellett intézem el évente kétszer, vagy pelenkába évente egyszer (a pelenkát annyira nem szeretem, ezért abba kevesebbszer végzem el a dolgom).
2015. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudjuk milyen anyagcseréd van, úgyhogy azt se, hogy hányszor kellene neked.


Én naponta egyszer megyek, mindig reggel.

2015. nov. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is általában naponta egyszer megyek "nagydologra". De van olyan is, hogy egy-két nap kimarad, meg olyan is hogy naponta többször is kell, pedig normál állagú nem hasmenésről van szó.

Nekem mindig így szokott lenni és eddig semmi bajom nem lett ebből.

2015. dec. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!