Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan segítsek magamon?

Hogyan segítsek magamon?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén tettem fel a kérdést, de borzasztó, hogy nem tudok megbírkózni a slejmmel a torkomon. Aludni sem tudok tőle, pánik beteg is vagyok, már egy ideje nem volt roham és egyenlőre még mindig nincs, de pontosan a fulladás érzés miatt szokott előjönni.

2015. nov. 22. 23:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Szülés után elmúlik, gondolj arra. Talán gargarizálj.


Én kényszerbeteg lettem a végére, pakolgattam a tárgyakat "jó irányba", szülés után meg mintha nem is lett volna semmi. Torokkaparás, gombóc, fulladás is volt, az is azonnal eltűnt utána.

2015. nov. 22. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Legzesgyakorlat talan segithet. Pl. 1..2..3..4..re belegzes es ennel lassabban 1..2..3..4..5..6..ra kilegzes. Panikbetegsegre ez hatasos ha mar jol sikerult begyakorolni, de ajanlott olyankor gyakorolni amikor nincs roham, mert ha mar kialakult, nehezebb lesz jol csinalni mert a panikroham miatt gyorsabban kapkodjuk a levegot.
2015. nov. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

valamiért slájmos a torkod talán menj el vele orvoshoz

Ha meg csak alapban slájmos néha akkor köhögj és köpd ki

2015. nov. 23. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!