Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy segítsek magamon ebben a...

Hogy segítsek magamon ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem az internetes szerepjátékokat. Nem a WOW féléket, hanem az olyanokat, ahol a játékosok íróként vannak jelen és közösen adják össze a történetet. Tehát nem kell hozzá más, csak egy fórum vagy akár skype. Sok ilyet játszottam már, de mellette vannak barátaim és elvégzem a kötelességeimet.


Viszont tény, hogy sokszor gondolok a történetekre nap közben és néha úgy vártam az estét, amikor előző nap érdekes résznél hagytuk abba. Ahogy a kötelességeim nőttek, úgy természetesen fogyott a játék idő, míg mostanra már csak két játékossal tartom a kapcsolatot. Velük viszont több mint két éve.


Az a helyzet állt elő, hogy már velük se nagyon bírjuk összeeszeztetni a dolgokat. Azzal, hogy kiléptünk a középiskolából, mintha ketté tépte volna valaki a fejünk felett a jól futó "sorozatunkat". Sose szégyelltem, hogy ilyet játszom, valaki Barátok közt-öt néz minden este, mi meg vittük a saját történetünket. A baj az, hogy elképesztően hiányzik, viszont senkinek sem tudom elmondani, mert csak nevetnek, hogy ugyan már az csak egy játék, egy "sorozat". Nekem viszont sokat jelentett.


Mondom, van rendes életem, szóval azt ne írjátok, hogy keressek igazi barátokat, mert vannak. De ettől még hiányzik a történet, amit két évig hetente többször együtt írtunk.


2013. máj. 20. 17:30
 1/1 Komáromi Ivett válasza:

Szia!

Igen, ismerem az érzést, és nekem is nagyon hiányzik az egész, mert már nincs kivel játszani, pedig saját oldalaim is voltam, nem is egy szerepjátékot vezettem, emellett pedig játszottam plusz egyen (Thrillion kincsei, ha ismerős a név) de sajna a két állandó társam a szerepjátékokon feladta, a TK pedig szünetel, ami fájó pont nálam, mert nagyon a szívemhez nőttek, de az egyetem mellett nehéz is lenne játszanom, főleg, ha nincs kivel.

Igazából csak az időbeosztáson és a társakon (meglétükön, rugalmasságukon) múlik, milyen lesz a játék és hogy egyáltalán lehet-e játszani.


Hogy hogy segíts magadon? Próbáld meg úgy elosztani az időd, hogy semmit ne hanyagolj, és tűzz ki egy fix időt, mikor játszhatsz, emellett pedig keress olyan partnereket, akikkel tudsz játszani és egyeztessétek az időket, úgy variáljatok, hogy mindenkinek jó legyen. Nyáron több szabadidőt lehet keríteni, meg lehet oldani, csak ugye nehéz, hogy mindenkinek meg is feleljen, amui neked jó.


Remélem, hogy tudtam segíteni.

Szia! :)

Ivett (L/19)

2013. máj. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!