Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mennyi lehet az esélye annak...

Mennyi lehet az esélye annak hogy meghalok, ha Xanaxot veszek be? Mennyit kell bevenni halálos adaghoz?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt hiszem nagyon meg lennél rémülve,ha 2 nap múlva vakon ébrednél.K urvára megéri.Állj talpra és oldd meg a gondjaidat baromság nélkül.
2010. márc. 20. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A xanaxtol nem lehet meghalni, akarmennyit veszel be.Esetleg debil maradsz egesz eletedre, vagy valami hasonlo maradando bajod lesz.Es az eleg nagy szivas lenne ugyebar...Ezt akkor mondtak nekem, amikor bevettem 80 szemet, es ket nap utan felebredtem a korhazban.Nekem nem lett semmi bajom szerencsere, kimostak a gyomrom, stb. stb. De biztos nem jutna eszembe soha tobbet ilyen orultseg.
2010. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ne add fel, küzdjél!!fogadd el magadat, és ne érdekeljen a negatív megítélés.mindenkinek megvan a maga keresztje.
2010. szept. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 fenryr válasza:

Testsúlytól függ, valamint attól, hogy szedtél-e már Xanax-ot? NEkem édesanyám akart 14 évvel ezelőtt Xanax bevételével véget vetni az életének, akkor kb. 50 mg-t vett be. Azonnali gyomormosás nélkül életét vesztette volna. Az, hogy a Xanax-ban hánytató van - ilyet is olvastam -, és a nagyobb dózisokba nem lehet belehalni - mi is a nagyobb dózis? -, nem helytálló.


Ha a gyógyszermérgezett eszméletét veszti, és légútja elzáródik, akkor megfullad.


Hánytatás, gyomormosás nélkül - mérgezett általános egészségi állapotától függően - szívleállás következhet be (a Xanax pl. leviszi a vérnyomást).


Minimum 50 mg Xanax egyidejű bevételétől - pláne, ha még alkoholt is fogyasztottak, akár csekély mértékben is - a vizelettartó és széklettartó izmok elernyednek, tehát a mérgezettből távozik a széklete és vizelete.


Sokan abban a meggyőződésben élnek, hogy gyógyszerbevétellel - altató, nyugtató - "szép" haláluk lesz, a fentiek szerint nem.


A fentieket nem szakkönyvekben olvastam, hanem átéltem, láttam, és mindmáig - 14 év távlatából is - emlékszem az ellátás részleteire, egyben örülök, hogy édesanyám - úgy, hogy a bevétel, eszméletvesztés tényét észleltem - életben maradt. Tizenhét éves voltam ekkor.


Mindenkinek azt javaslom, hogy gyógyszert óvatosan, tájékoztatást elolvasva, orvos utasításait betartva szedjen.


Ha öngyilkos akar lenni mindenképp, akkor azt állampolgári kötelesség megakadályozni, tehát "tippeket" senki sem adhat, és ne adjon.


Aki pedig öngyilkosságon gondolkozik - azért, mert "depressziós", vagy mert hasztalannak érzi az életét, forduljon szakemberhez, vagy beszélje meg őszintét a barátaival, családjával, mielőtt konkrét elhatározásra szánna el magát.

2011. máj. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!