Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Folyamatos fejfajas, szedules,...

Folyamatos fejfajas, szedules, elgyengules. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Kb 2 honapja kezdodott egy nagyon faraszto nap utan egyszercsak eleztem szedulni,nehezen venni a levegot majd sotetedett el minden..azota neha ramjott ez.3-4 hete folyamatosan fAj a fejem,szedulok,annyira le vagyok gyengulve hogy szinte eletkeptelenne valtam..iskolaban se birtam megmaradni.ha elmegyek valahova nemtudom jolerezni magam mert folyamatosan rosszul vagyok.neha nehezebben veszem a levegot,ha valami kevesbe megerolteto dolgoz csinalok alkor is olyan mintha km-eket futottam volna..neha semmi elozmeny nelkul elkezd gyorsabban verni a szivem..olyan erzes fog el sokszor,mintha mindjart elajulnek vagy "zuhannek" megorulok,hogy mar lassan 2 hete itthon vagyok vagy orvosnal..elegem van mar az egeszbol..mi lehet velem?

2015. nov. 26. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ezek nagyon általános tünetek, szédülés fejfájás lehet alacsony vérnyomástól, fáradtság pl terhességtöl :),de ha jártál már orvosnál gondolom megmérte a vérnyomásod, vérvételből kiderülhetnek dolgok, ha nem voltál kérd meg h adjon beutalót
2015. nov. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!terhes nem vagyok,a vérnyomásommal sincs semmi baj..vérvételen,szemészeten,fülorrgégészeten voltam..hova tovább?
2015. nov. 26. 22:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia..nem mostani kérdés de sikerült megtalálni a tüneteid okát? Én egyből neurológushoz irányítottalak volna.
2016. márc. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szia.:)Köszönöm a kérdést,túlzott stressz és alvászavar volt az okozója azóta szerencsére minden rendben..antidepresszánst kaptam,amit nem szedtem,inkább a környezetváltozás tett jót
2016. máj. 9. 18:48
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Én is hasonló cipőben járok most. Milyen orvos diagnosztizálta nálad a stresszt és az alvás zavart?Mennyi idő után jöttél rendbe? Csak azért kérdezem, mert pl én abszolút nem érzem magam stresszesnek :/.

Mi volt a felírt gyógyszer neve?

Köszönöm szépen előre is a válaszod

2020. okt. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!