Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 3. napja gombócérzet a torokba...

3. napja gombócérzet a torokban, és erős hányinger. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

3. napja, hogy gombócot érzek a torkomban, és hányingerem van.


11. 24-én, kedden keveset aludtam ~ 5-5,5 órát, nyomott a fejem. egész nap. Azt hittem, a kevés alvás miatt lehet hányingerem.

Szerdán is volt, pedig kialudtam magam. A lakásban nincs túl meleg, és eléggé fázós típus vagyok, sokszor nyáron is fázom: furcsa mód szerda este melegem volt ( nálam ez sokszor a hőemelkedés jele )

Napközben volt, hogy fáztam, teljesen mindegy, hány réteg ruhát vettem magamra. Kedden is.

Szerda este nem gombócérzetem volt a torkomban, hanem egyenesen fájt és égetett, de pokolian.


Vettem be vitamint meg propolisz-cseppeket ( eléggé tömény, a szüleim csinálják, nem gyógyszertári kihigított. Olyan, mint a C-vitamin, csak 100X erősebb. ) Coldrexet is vettem be napközben.


Ma szintén volt fázás, és a gombócérzet ugyanúgy megmaradt a torokban, de már nem égetett. Hányingert szintén érzek még, meg mintha lenne ott valami, és szorítana valami.

Coldrexet szintén vettem be napközben.


Refluxom van, de eddig sosem tapasztaltam ilyesmit. Mármint, tudom, hogy a sav visszaáramolhat, és marhatja a torkot, vagy a garatot, de eddig sosem volt ilyen, hogy gombócérzetem legyen, több év alatt nem volt ilyen.


Most is, szorít meg gombóc van ott...

nem stressz, mert nem stresszelek semmitől, sem suli, sem családi dolgok... mi lehet ez?



2015. nov. 26. 22:26
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!