Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Ez normális? Jó értékek?

Ez normális? Jó értékek?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam háziorvosnál mert tegnap előtt hazajöttem a munkahelyemről, mert éreztem hogy felrobbanok, annyira magas a vérnyomásom.

kaptam gyógyszereket, mert 190/120 volt a vérnyomásom.

mondtam a dokinak hogy minden harmadik és negyedik dobbanás nagy, és ekkor kihagy a szivem , a vérnyomásmérőn is kihagy a bipbip" meg a szzivecske ikon is" , 115/58 a pulzusom 58 volt, ma délben a vérnyomásom, de a délelőttöt szinte áátalludtam meg nem éeztem jól magam ,

lehet rosszul mér a gép mert kihagy a szivem, Aggódó 21/L



#magas vérnyomás #vérnyomásmrő #ritmus zavar?
2015. nov. 27. 12:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Kedves kèrdező az értékek normálisnak mondható. Ami pedig a kihagyó bipet illeti szívdobogás érzetnek hívják. Ez mindenkinél elofordulhat, természetesen van veszélyes állapot is. Beszelj errol az orvosoddal, gyakran csak a kimerultseg az oka. Megemlitenem, ha gyakran mered a vernyomasodat, vagy figyeled a szivveresedet ezzel stresszes helyzetet idezel elo, ami kivaltja ezt a tunetet. Normalis esetben az ember nem erzi a szivvereset (kiveve tapintassal, de nem erzed hogy benned kalapal), viszont ha figyeled es folyamatosan azzal foglalkozol, no a pulzus es kimarad a bip :) . Mindenkepp keresd fel az orvosod, addig is nyugodj meg, es keress valami szorakoztato elfoglaltsagot. Ne figyeld a szivedet!
2015. nov. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszod !
2015. nov. 27. 13:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!