Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szép külső, rengeteg udvarló,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép külső, rengeteg udvarló, intelligencia, belső értékek. Mégsem volt egyetlen normális kapcsolatom sem, mindig a hülyéket fogtam ki. Volt már valakivel hasonló?

Figyelt kérdés
Szép lánynak tartanak,aki belső értékekkel is egyaránt rendelkezik,intelligens,jó szándékú lány vagyok..Sok fiúbarátom van,szeretek beszélgetni-ismerkedni,mindig voltak és vannak is udvarlóim.. Mégsem találtam még olyan srácot aki "igazi" lett volna,volt egy komoly kapcsolatom de nagyon csúnya vége lett,sosem találkoztam a számomra megfelelő emberrel..Aki rendes lett volna az iránt én nem éreztem semmit,akik tetszettek azok meg bunkók voltak,kihasználtak,vagy megaláztak..Próbáltam mindig jóindulattal tekinteni az emberekre,többet láttam beléjük sajnos.. Miért nem találom meg a hozzám illő embert ? Nagyon elkeserít hogy csak olyanokat vonzok be akikkel nem működik a dolog..Jár valaki hasonló cipőben ? 20/L
2015. jún. 2. 18:53
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
üdv a klubban 20 ffi :D
2015. jún. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
68%

"ki rendes lett volna az iránt én nem éreztem semmit, akik tetszettek, azok meg bunkók voltak, kihasználtak, vagy megaláztak."

Sablon lvl 100. Megkeseríti a rendes arcok életét, az alfák lábtörlője meg nem akar lenni, és itt rinyál.

2015. jún. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
Eddig hányból semmi a mérleg?Hány pasid volt aki nem felelt meg?
2015. jún. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:
Ismeretlenül kritizáljuk a másikat?:) Sosem kezdtem "alfákkal", ez a sablon általánosítás..
2015. jún. 2. 18:57
 5/42 anonim ***** válasza:
66%
2/3 igazad van! az ilyen ne sírjon itt
2015. jún. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
1 komoly kapcsolatom volt(az majdnem 2 éves volt),azon kívül voltak ilyen rövid,próbáljuk meg alapon létrehozott "futó kapcsolatok",melyek tartottak hol 1 hónapig,hol 3 hétig...Rengeteg sráccal ismerkedtem,és még sosem éreztem igazán azt hogy minden klappol,valami bökkenő mindig akadt. Jelenleg ismét pofára estem,alakult egy sráccal aki iránt elkezdtem érezni is valamit,majd egyik napról a másikra "meggondolta magát",és azóta felém se néz mintha nem is léteznék..
2015. jún. 2. 19:00
 7/42 anonim ***** válasza:
89%

Nevettem. Ugye ez csak troll kérdés? :D


"Aki rendes lett volna az iránt én nem éreztem semmit,akik tetszettek azok meg bunkók voltak,kihasználtak,vagy megaláztak.."


Te magad írod le a probléma gyökerét. Ha ezt nem vagy képes felfogni, akkor nem vagy intelligens.

2015. jún. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
" az ilyen ne sírjon itt " Milyen ?:) Látom mindenkinek megvannak az előítéletei,azért olyat ne akarjatok belém látni amilyen negatívum nincs meg bennem.
2015. jún. 2. 19:02
 9/42 anonim ***** válasza:
84%
7-nek sajnos teljesem igaza van, ha így igényeid maradnak, soha nem lesz társad.
2015. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
Ja-ja. Nekem sem volt normális kapcsolatom 29 éves koromig. Talán túl magas volt a mérce, vagy nehezen tudtam alkalmazkodni, a fene se tudja. A lényeg, hogy én is jó sokára találtam meg azt, akivel egymásba tudtunk szeretni, ezen felül együtt is tudunk működni társként.
2015. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!