Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Küldene nekem valaki elektroni...

Küldene nekem valaki elektronikus anatómiai atlaszt küldeni, vagy linkelni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 21. 13:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocs,hogy véletlenül kétszer szerepel a küldeni szó, de talán azért érthető... :D
2010. márc. 21. 13:39
 2/14 anonim ***** válasza:

[link]


Google a barátod :)

2010. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nekem is kellene, bár az nem tetszik amit az 1. linkelt, annál komolyabb kellene
2010. márc. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sobotta és Yokochi atlaszom van gépen, de mind a kettő angol. Ha érdekel, írjatok e-mailt!
2010. márc. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
szia utolso. érdekelne, de csak ugy, ha latinul is rajt vannak a csontok és izmok. Mit szolsz?
2010. márc. 21. 13:52
 6/14 A kérdező kommentje:
első! köszi, de sajnos nem igazodok ki ezen az oldalon.. olyan kéne amugy, ami magyar, vagy pedig egyszerüen megtalálhatok rajt a csontok és izmok latin kifejezéssel.
2010. márc. 21. 13:55
 7/14 anonim ***** válasza:
Mint mondtam, angol. Én is magyart kerestem, de sajna azt nem találtam. Torrent oldalakon nézelődj esetleg. De azért angol névről is simán ki lehet találni, hogy mi micsoda:) (Mármint ha alapból tanulsz anatómiát).
2010. márc. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Ha esetleg megmondod, hogy mire kellene (csak úgy hobbiból érdekel, orvostanhallgató vagy, egészségügyi hallgató), akkor könnyebb lenne:)
2010. márc. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nem komoly szinten masszázs részeként tanulunk + anatómiát rekin.... az izomok nagyjából és a csontok nagyjából latinul.. megvannak a szükséges kifejezések, csak szeretném "élőben" is látni, hogy mi micsoda, hol, stb... :)
2010. márc. 21. 14:07
 10/14 A kérdező kommentje:
elküldenéd? megnézném. maylanka@freemail.hu köszi szépen. talán segit. :)
2010. márc. 21. 14:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!